Pierwszy Starosta w Polsce

Co mnie boli i nie tylko

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: cdn »

Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: Walter »

Gratukacje. Tylko na zasługi tego starosty pracowali także jego poprzednicy. Rozważał bym to raczej w kategoriach urzędowych medal dla Starosty Ostródzkiego a nie Włodzimierza Brodiuka.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: toledo »

A jacyż to poprzednicy realizowali i realizują jedyny w Polsce program bezpieczeństwa obejmujący pięć powiatów? Nawiasem mówiąc ten program poprawy bezpieczeństwa miał być realizowany w każdym województwie, ale tylko u nas się powiódł.

I dlaczego to pierwszy medal dla starosty w Polsce? Gdyby nadawany był "stanowiskowo" to przez tyle lat powinien dotrzeć do szerokiej rzeszy starostów, a jednak dotarł tylko na jedną klapę.

I czy na ten medal zapracowali starosta A., którego proces o korupcję niebawem ruszy oraz jego następcy (z wyłączeniem brużdżącego układowi pana Lipskiego) tak blisko związanymi z kilkoma innymi oskarżonymi w tym procesie, w którym jednym z podsądnych będzie znany ostródzki biznesmen (już z wyrokami) j jego łysi pomocnicy?

Dziwne Walterze, że ze swoimi prawicowymi poglądami wpisujesz się w działania udającego lewicowość klanu z miejskiego ratusza, nie pomijających żadnej okazji do zdeptania i poniżenia faceta, który im wszedł w drogę. Wszedł i Tobie?

Ten medal dostał CZŁOWIEK, a nie stanowisko i tylko on na to zapracował.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: toledo »

Tak gwoli uzupełnienia:
http://www.powiat.ostroda.pl//index.php ... &Itemid=33

Też w powiecie a nie mieście.
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: Walter »

Nie mam nic do starosty w drogę mi tez nie wszedł. Niech toczy swoją walkę.
Śmieszy mnie tylko czasem twoje klepanie. Raz juz na tym forum pisałem gdzie był kolega starosta pare lat temu jak smrodził prawicowym burmistrzom wraz z ekipa Pana Jana Nosewicza.
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: Walter »

A i chwała mu za to że teraz staje po tej dobrej i prawej stronie.
Pozdrawiam.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: sceptyk »

prawej i sprawiedliwej - zapomniałes dodać :D co za przeoczenie :o
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: toledo »

Walter pisze:Nie mam nic do starosty w drogę mi tez nie wszedł. Niech toczy swoją walkę.
Śmieszy mnie tylko czasem twoje klepanie. Raz juz na tym forum pisałem gdzie był kolega starosta pare lat temu jak smrodził prawicowym burmistrzom wraz z ekipa Pana Jana Nosewicza.
Drogi Walterze. Przecież nie piszemy o walce tylko zasługach. Co one z walką mają i dla kogo? Ano, jedynie dla tych, którym ciągle te zasługi w niesmak.
A to, że cię coś śmieszy to w porzo. Śmiech - nawet wymuszony - to zdrowie.
Pozdrawiam
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: Walter »

Toledo dla mnie niewątpliwym i namacalnym sukcesem aktualnego starosty jest porzadek który zrobił w szpitalu i chyle mu czoła za odwage która posiada w tej sprawie.
A nie było to łatwe, uwierz mi.
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Ostatni Starosta w Polsce ?

Post autor: dr Jamajczyk »

A chwali£ Ci sie jak mia£ firme BRODMAR na ul.Olsztynskiej i jak sie to skonczy£o...?
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: lasser »

Moja opinia na temat odznaczenia jest jednoznaczna-za darmo nikt tego typu odznaczeń na klapę nie zawiesza.Jest facet z jajami więc się jego inicjatywy i pracę docenia.On to jedyna szansa na odstawienie lewicy od władzy,może sie powtórzy scenariusz olsztyński.WŁODIMIR ma poukładane,nie kombinuje,wie jaki ma cel i skutecznie go realizuje.Ale potrzebuje wsparcia ,moze wreszcie ostródzianie sie obudzą i nie dadzą zawłaszczyć naszego miasta przez dziwnych osobników(przytaczanie imienne zajęłoby kilka wierszy).Popieram Starostę i widzę w Nim jedyną osobę z kregu samorządowców,któremu mozna zaufać.W przyszłym roku srebrny medal Panie Włodku jak się pańskie marzenia spełnią.pozdrawiam :brawo: ;)
Gość

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: Gość »

Z okazji 190 rocznicy powstania Powiatu Mrągowskiego wybito 190 okolicznościowych medali. Starosta mrągowski honoruje nimi wybitnych mieszkańców oraz ludzi, którzy wyróżniają się swoją działalnością na rzecz naszego powiatu. Projekt medalu wykonał mrągowski artysta – plastyk Piotr Dondajewski.

Strona internetowa powiatu słowami rzecznika prasowego podaje:

Na obrady XXIV Sesji Rady Powiatu przybył Starosta Mrągowski Dominik Tarnowski, który wręczył Staroście Ostródzkiemu Włodzimierzowi Brodiukowi medal z okazji 190-lecia Powiatu Mrągowskiego. Medal ten wręczany jest zasłużonym osobom, które przyczyniły się do powstania Polski samorządnej oraz osobom, które przyczyniają się do krzewienia idei samorządności powiatowej. Starosta Włodzimierz Brodiuk podziękował za wyróżnienie i powiedział, że medal ten został przyznany Powiatowi Ostródzkiemu.

Tu rodzi się pytanie, czy rzecznik ubarwia, nie pierwszy zresztą raz, momentami do granic przyzwoitości, czy mieszkańcy powiatu zwyczajnie nie zostali poinformowani o dokonaniach starosty na rzecz powiatu mrągowskiego.
Swoją drogą drogą to ciekaw jestem, czymże to starosta Brodiuk przyczynił się do powstania Polski samorządnej?
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: lasser »

Zaczyna mi sie podobać ten post.Czyżby to stronka medalowa Pana Starosty?Tak!!!!!!!!!!!!!!!!
Oj jak bolą osiagnięcia Starosty,nerwy puszczają a i krewa ukrywa się pod innym nickiem.Gosciu-odpuść,wstydu nie masz.
Rzecznik prasowy Starosty cytuje dosłownie wypowiedziane przez jego pryncypała słowa ,podziekowanie za współpracę dla wszystkich mieszkańców powiatu-nie możesz tego zrozumieć?Pan Wojtek jest pierwszym w historii powiatu rzecznikiem zawodowcem,wie i lubi to co robi.Moim zdaniem ratusz powinien sie od niego uczyc prawa prasowego,formy przekazu informacji i pracowitości.Ten facet wie za co bierze publiczna kasę,nie wspomaga sie nierzetelnymi mediami,wiec sie gościu od niego odwal :D Przy okazji tego tematu,było na sesji wystapienie jednego radnego,taki czarny..jak on tam?To się nadaje do prasy,wstyd i hańba dla idei samorządności,powinien złożyc mandat o ile ma odrobine honoru(w co nikt nie wierzy).Takich głupot płynacych z ust radnego jeszcze nie słyszałem,to trzeba zobaczyć.Zreszta cała ta sesja to jedna wielka porazka opzycji,totalna klapa,chłopcy sie nie spisali.Pozdrawiam POrządnych ludzi. :brawo:
Gość

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: Gość »

Ej Gościu - krewa twoja mać - poczytaj najpierw tekst i obejrzyj zdjęcia może dotrze do ciebie co jest napisane w pismie od Straosty Mrągowskiego

http://www.powiat.ostroda.pl//index.php ... &Itemid=33
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: toledo »

Gość pisze:Ej Gościu - krewa twoja mać - poczytaj najpierw tekst i obejrzyj zdjęcia może dotrze do ciebie co jest napisane w pismie od Straosty Mrągowskiego
http://www.powiat.ostroda.pl//index.php ... &Itemid=33
Napisane jest "osobom, które przyczyniają się do krzewienia idei samorządności powiatowej.". Tak samorządowcy z Mrągowa ocenili pracę starosty ostródzkiego. To źle?
Rozkoszny Roman

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: Rozkoszny Roman »

Toledo,no pewnie,że ŹLE!!! To jest normalny spisek,żenada,propaganda i na dodatek jeszcze fotomontaż o ile się nie mylę :-D Dobrze byłoby gdyby wyróżnienie od władz samorządowych Mrągowa otrzymał pewien radny SLD o oczach wilczych...A za co?Hmm...Może za upowszechnianie stylu country podczas sesji rady powiatu...Taką wiochę robić to też przecież sztuka jest,co nie?
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: toledo »

:-) :-) :-)
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: Pierwszy Starosta w Polsce

Post autor: lasser »

Pozostało Wam tylko pobredzić.Prorok jam czy co ?,znowu medal dla Pana Stsrosty-i to od lilijki,zobaczcie sami.Gratulacje Włodku-j....ć ciuli.POzdrawiam wszystkich POzytywnych
Zablokowany