POlska "szczesliwy" kraj.....

Co mnie boli i nie tylko

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

POlska "szczesliwy" kraj.....

Post autor: dr Jamajczyk »

Zadłużone gospodarstwo komornik sprzedał za 151 tys. zł,
choć był kupiec dający za nie ponad 3 mln zł....
http://wiadomosci.onet.pl/1477848,2677, ... skart.html
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: POlska "szczesliwy" kraj.....

Post autor: marlon »

POnoć bardzo szcęśliwy i mamy 2 irlandię. :D
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: POlska "szczesliwy" kraj.....

Post autor: sceptyk »

PiSzczy w trawie, że poseł pisiorek naciął Kancelarię Sejmu na 138tys zł :D
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: POlska "szczesliwy" kraj.....

Post autor: dr Jamajczyk »

....tego pisorka to wymisli£ jakis gej chyba....i teraz sie tym podnieca
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: POlska "szczesliwy" kraj.....

Post autor: marlon »

No gorzej z niejakim Mironem od Syczów z PO którego złodziejskie zakusy wywaliła na świat dzienny inna posłanka PO.
A i Grzegorz Schetyna wódz nad wodze też śmierdzi układem z niejaki Solorzem - Żak (właściciel polsatu), szef ABW Bondaryk to nawet był prezesem w jego spółkach a to ci czysty i szczęśliwy kraj POlaków. :P
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: POlska "szczesliwy" kraj.....

Post autor: toledo »

Ta pani posłanka z PO to szczególny kwiatek w kolekcji. Kręci numerki świętej, ale z oczu błyska jej nieciekawym interesem włąsnym. Numer z prezesem Pojezierza dał jej mandat i odsunął groźbe zapłaty za kilka lat bezumownej dzierżawy gruntów pod pawilonem w centrum Olsztyna. Zarzuty (formułowane przez nią) rozpłynęły się, a profity posłanki zostały. Teraz historia z partyjnym kolegą ma podbudować pozycję drugiej Pitery, ale też wygląda to raczej na wykorzystanie głupoty kolegi.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: POlska "szczesliwy" kraj.....

Post autor: cdn »

marlon, działasz celowo.
Zorientowałeś się ,że już niedługo może PiS być w Ostródzie zmarginalizowany i jak zwykle (a widać to w Twoich postach) starasz się "niby tym na górze" ( a chodzi Ci o tych w Ostródzie) PO powoli i w każdym momencie dyskredytować. Pamiętaj jednak o tym, że kij ma dwa końce" i ten drugi koniec bije mocniej. Wielu już się o tym przekonało. Robisz PiS-owi w Ostródzie "niedźwiedzią przysługę" i skutecznie pracujesz dla Janka N i Sld.
Powodzenia
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Re: POlska "szczesliwy" kraj.....

Post autor: JJ23 »

Marlonie.Popatrz na własne PiSowskie ostródzkie podwórko.
Oczywiscie ty nic nie wiesz, ty tylko słyszałeś.Ale zapytam.
Czy słyszałeś jak twoi pupile w miescie głosowali za salonem gier?
Ja słyszałem, że byli za. Dzięki głosom PiS bedziemy mieć automaty.


A ty Marlonie, tak prywatnie, to jesteś za automatami czy nie jesteś?
Jaka byłaby twoja decyzja, gdybyś był radnym w miescie?Bo przecież nie jesteś-prawda?
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: POlska "szczesliwy" kraj.....

Post autor: marlon »

Po raz kolejny mówie ci że tylko sympatyzuję z pisiorami a może bardzie z niektórymi z nich a nie jestem ich kompanem partyjnym.

Co do automatów to nie za bardzo znam historię, ale przede wszystkim rozważałbym aspekty prawne a później moralne.

cdn działam celowo aby wywołać dyskusje bo strasznie sie podniecacie jak cos napiszę na waszych bogów, cudotwórców itp.

Tak naprawde to poza ludzmi PO i Janka N to niewielu czyta te nasze wypociny. Tak jak nie wielu w tym mieście interesuje sprawa budżetu, automatów itp

Ludziom w tym mieście potrzeba igrzysk i chleba (znaczy piwka) i dopóki Janek N im to daje to ten odrzucany przez was element społeczeństwa będzie szedl na wybory i na niego głosował.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: POlska "szczesliwy" kraj.....

Post autor: sceptyk »

jak piszesz pisiorami, to mnie się nie podobuje - pisiorkami brzmi sympatyczniej :)
Nie bardzo się z tobą zgadzam ,marlonie, to forum przegląda sporo ludzi.Nie wszyscy chcą gadać, ale to zrozumiałe.
Wyprowadzić mnie z równowagi nie jest łatwo i tobie się to na pewno nie uda.
Nie bronię, jak to się wyraziłeś-"bogów i cudotwórców", raczej polemizuję z twoją wizją rzeczywistości, która nie bardzo mi pasuje.
Przynależność partyjna nie ma żadnego znaczenia, pisiorkiem się jest i bez legitymacji - wystarczą poglądy. Tak samo zresztą jak platformersem. Ale to i tak lepsze niż brak poglądów :)
Zauważam jednak u ciebie zmianę tonu w postach. Przecież jesteś rozsądnym człowiekiem i widzisz bezdyskusyjną zmianę jakości dysputy publicznej. Jest znacznie bardziej racjonalna i przewidywalna. Sądzę, że ten rząd na koniec kadencji będzie oceniany dobrze nie tylko na zasadzie kontrastu z Kaczyńskimi.
Co do Ostródy, to sytuacja jest taka, że ten skazany na pożarcie Brodiuk zyskuje coraz więcej zwolenników, bo ludzie widzą, że zebrała się w starostwie ekipa uczciwych, chcących pracować ludzi i ci, co chcą to zauważyć, to widzą i nie tylko na zasadzie kontrastu z ekipą miejską.
Drobna uwaga: dokopuj Nosewiczowi ile chcesz, ale niepotrzebnie dyskredytujesz ludzi, którzy oddali na niego głos, bo to byli nie tylko amatorzy piwka. Spora grupa głosowała w drugiej turze na Nosa tylko dlatego, żeby burmistrzem nie został Najmowicz.
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: POlska "szczesliwy" kraj.....

Post autor: marlon »

Prawie zgodzę sie z tobą oprócz ostatniej linijki. Ludzie głosujący na Nosa to nie byli wyborcy prawicowi. W Ostródzie jest grupa około 18 % ludzi lewicowych którzy sumiennie chodzą na wybory to tej grupy zaliczamy emerytów szczególnie służb mundurowych (starszej daty) i ludzi którym kiepsko sie życie ułożyło i korzystają z dobrodziejstw MOPS. Oni potrafią brać całe rodziny przychodzić i wskazywać gdzie mają postawić krzyżyk. Tacy ludzie boja sie zmian i zakorzenieni są w starym systemie gdzie państwo decydowało o obywatelu. A zapomniałem jeszcze o urzędnikach miejskich gdzie nogami i rękoma głosowali za Nosem bojąc sie właśnie uczciwości owych kandydatów Brodiuka i Najmowicza.
Inteligencja ostródzka w większości głosowała właśnie na nich.

Pewnie sie z tym ie zgodzisz sceptyku ale jak tak uważam. Dopóki elektorat prawicowy się nie zepnie i nie pójdzie na wybory to będzie lipa i nawet Dąbrowski ma szanse zostać burmistrzem.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: POlska "szczesliwy" kraj.....

Post autor: toledo »

Toczka w toczkę z drugiej - moherowej - strony.
Zablokowany