CARPENTER REGGAE NIGHT # 3 - OLSZTYN - 12 LUTEGO

Imprezy w Ostródzie i okolicach

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Paz
początkujący
początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 2006-04-17, 13:57:16

CARPENTER REGGAE NIGHT # 3 - OLSZTYN - 12 LUTEGO

Post autor: Paz » 2011-01-09, 13:02:31

CARPENTER REGGAE NIGHT # 3

UNDERBOSS (DE) - BERLIN

Zaczynał jako nikomu nieznany "hitman", bardzo szybko jednak awansował na Sotto Capo Berlińskiej reggae familii i czeka, aby zająć należne mu miejsce jako "Modfather of Reggae". Krążą plotki, że można go rozpoznać po walizce na płyty, tak dużej, że z łatwością mogłoby się w niej zmieścić ludzkie ciało oraz po selekcji, która zmusi do tańca nawet tych, co noszą cementowe buty. Najlepsza selekcja 60s ska, rockstaedy, early reggae tylko od Underbossa!

http://www.myspace.com/underbossreggae

DJ CHEFHEARER (DE) - BERLIN

O jego niezliczonym zasobie płyt winylowych z soulem z lat 60tych krążą legendy. Wysepuje często w berlinskich klubach , tym razem po raz pierwszy w Olsztynie. Jego selekcja to najlepsza czarna muzyka tamtych czasów. The Supremes, The Temptations, Four Top, Marvin Gaye, Jakcie Wilson i wiele innych. Nogi same rwą się do tańca.

BIGGER BOSS SOUND - WARSZAWA

Bigger Boss Sound to Państwo Pułkownikowe. Przede wszystkim kolekcjonerzy singli tłoczonych na Jamajce oraz w Wielkiej Brytanii w latach 60tych i 70tych XX w., a w drugiej kolejności selektorzy. Nie bawimy się w półśrodki, nie rozdrabniamy się grając „wszystko”. Plakaty naszych imprez nie wyglądają jak indeks podręcznika do historii muzyki rozrywkowej XX w. Wystarczy nam to, co najlepsze – klasyczne skinhead reggae, legendarne ska z lat 60tych, nastrojowe rocksteady oraz etniczne calypso i mento

Colonel Tytus aka Papa Tytus:
Skinhead reggae i rocksteady to dwie rzeczy, które Colonel Tytus uwielbia najbardziej. Kolejność nieważna. Lee Perry i Joel Gibbon to dwie osoby, które uwielbia najbardziej. Kolejność również nieważna. Kilogramy siódemek w kejsie oraz tzw. „gadana” to znaki firmowe Pułkownika. Lipy nie ma!

Madame Colonelle aka Pani Pułkownikowa:
Bezkonkurencyjna w swojej kategorii. Ustalmy – nikt w Polsce nie ma nawet zbliżonej selekcji tradycyjnego ska i calypso do tej, którą ma ona. W prawdzie nie wiele osób docenia fakt, że płyty z jej kejsa mają średnio po 50 lat, ale mało kto potrafi usiedzieć w miejscu gdy pani P. zaczyna swojego seta (a przynajmniej sobie tupie nóżką).

http://www.myspace.com/biggerbosssound

PAN CHMIELWSKI
To młody selektor z Poznania i wielki przyjaciel Real Cool Sound. Pan Chmielewski kocha Lorda Creatora i piękne kobiece glosy z lat 60 i właśnie tego możecie spodziewać się po jego selekcji! Zadba on o to, by od pierwszych chwil wieczoru rozbrzmiewała najlepsza muzyka pod słońcem czyli ska, rocksteady i early reggae !

REAL COOL SOUND
Real Cool Sound to ostródzki selektorski duet w skład którego wchodzą Radek vel "Pan Paździoch" i Krzysiek vel "Lemoniada" aka "Włochu". Wszystko zaczęło się na początku 2009 roku. Lemoniada oraz Paździoch myśleli o tym co zrobić by nuta early reggae częściej płynęła z głośników na okolicznych imprezach. W końcu chłopcy wpadli na prosty pomysł - "nikt nam tego nie puszcza - puścimy to sobie sami!"
I tak się zaczęło! Debiut przypadł na czerwiec 2009 w Molotov Caffe w Olsztynie. Nie obyło się bez trzęsących się rąk i niejednej wtopy ale zatrybiło! Dalsza historia to już ciągłe pasmo sukcesów W ciągu roku zagraliśmy wiele świetnych imprez między innymi w Warszawie, Poznaniu, Sopocie oraz na lokalnym podwórku. Pierwszy rok udanej działalności najlepiej podsumowuje zaproszenie nas na Sound Systemową scenę Ostróda Reggae Festival. Nasza selekcja to klasyczne ska i skinhead reggae polane odrobiną rocksteady. Nie ma że boli !
Real Cool Sound to nie tylko Radek i Krzysiek, to także nasi najbliżsi ziomale w połowie 2009 roku do składu dołączyła Ania, która wypromowawszy się na naszej krwawicy rozpoczęła solową karierę Niemniej jednak Ania pojawia się gościnnie na naszych imprezach.

http://www.myspace.com/realcoolsound

wjazd : 5 zł
gdzie : carpenter inn - irsh pub , Targ Rybny 10
strat : 21.00
kiedy: 12 lutego 2011

BOSS ! :twisted:
Jako Polak, ale przede wszystkim jako człowiek, przepraszam za Respecte....

Awatar użytkownika
Paz
początkujący
początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 2006-04-17, 13:57:16

Re: CARPENTER REGGAE NIGHT # 3 - OLSZTYN - 12 LUTEGO

Post autor: Paz » 2011-01-30, 12:18:05

Obrazek
Jako Polak, ale przede wszystkim jako człowiek, przepraszam za Respecte....

Zablokowany