CARPENTER REGGAE NIGHT

Imprezy w Ostródzie i okolicach

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Paz
początkujący
początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 2006-04-17, 13:57:16

CARPENTER REGGAE NIGHT

Post autor: Paz » 2010-09-30, 20:18:51

Po wakacyjnej przerwie klasyczne reggae wraca do Olsztyna !

Obrazek

BIGGER BOSS SOUND
Bigger Boss Sound to Państwo Pułkownikowe. Przede wszystkim kolekcjonerzy singli tłoczonych na Jamajce oraz w Wielkiej Brytanii w latach 60tych i 70tych XX w., a w drugiej kolejności selektorzy. Nie bawimy się w półśrodki, nie rozdrabniamy się grając „wszystko”. Plakaty naszych imprez nie wyglądają jak indeks podręcznika do historii muzyki rozrywkowej XX w. Wystarczy nam to, co najlepsze – klasyczne skinhead reggae, legendarne ska z lat 60tych, nastrojowe rocksteady oraz etniczne calypso i mento

Colonel Tytus aka Papa Tytus:
Skinhead reggae i rocksteady to dwie rzeczy, które Colonel Tytus uwielbia najbardziej. Kolejność nieważna. Lee Perry i Joel Gibbon to dwie osoby, które uwielbia najbardziej. Kolejność również nieważna. Kilogramy siódemek w kejsie oraz tzw. „gadana” to znaki firmowe Pułkownika. Lipy nie ma!

Obrazek

Madame Colonelle aka Pani Pułkownikowa:
Bezkonkurencyjna w swojej kategorii. Ustalmy – nikt w Polsce nie ma nawet zbliżonej selekcji tradycyjnego ska i calypso do tej, którą ma ona. W prawdzie nie wiele osób docenia fakt, że płyty z jej kejsa mają średnio po 50 lat, ale mało kto potrafi usiedzieć w miejscu gdy pani P. zaczyna swojego seta (a przynajmniej sobie tupie nóżką).

Obrazek

http://www.myspace.com/biggerbosssound

REAL COOL SOUND
Real Cool Sound to ostródzki selektorski duet w skład którego wchodzą Radek vel "Pan Paździoch" i Krzysiek vel "Lemoniada" aka "Włochu". Wszystko zaczęło się na początku 2009 roku. Lemoniada oraz Paździoch myśleli o tym co zrobić by nuta early reggae częściej płynęła z głośników na okolicznych imprezach. W końcu chłopcy wpadli na prosty pomysł - "nikt nam tego nie puszcza - puścimy to sobie sami!"
I tak się zaczęło! Debiut przypadł na czerwciec 2009 w Molotov Caffe w Olsztynie. Nie obyło się bez trzęsących się rąk i niejednej wtopy ale zatrybiło! Dalsza historia to już ciągłe pasmo sukcesów :) W ciągu roku zagraliśmy wiele świetnych imprez między innymi w Warszawie, Poznaniu, Sopocie oraz na lokalnym podwórku. Pierwszy rok udanej działalności najlepiej podsumowuje zaproszenie nas na Sound Systemową scenę Ostróda Reggae Festival. Nasza selekcja to klasyczne ska i skinhead reggae polane odrobiną rocksteady. Nie ma że boli !
Real Cool Sound to nie tylko Radek i Krzysiek, to także nasi najbliżsi ziomale :) w połowie 2009 roku do składu dołączyła Ania, która wypromowawszy się na naszej krwawicy rozpoczęła solową karierę :) Niemniej jednak Ania pojawia się gościnnie na naszych imprezach.

Obrazek

http://www.myspace.com/realcoolsound

SKANK RANGER
Skank'n'dub one man loop army !

PAN CHMIELWSKI
To młody selektor z Poznania i wielki przyjaciel Real Cool Sound. Pan Chmielewski kocha Lorda Creatora i piękne kobiece glosy z lat 60 i właśnie tego możecie spodziewać się po jego selekcji! Zadba on o to, by od pierwszych chwil wieczoru rozbrzmiewała najlepsza muzyka pod słońcem czyli ska, rocksteady i early reggae !


start 21 ! wjazd 5 zl !
Jako Polak, ale przede wszystkim jako człowiek, przepraszam za Respecte....

Awatar użytkownika
Sonny Crockett
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2009-08-02, 10:22:58
Gadu-Gadu: 0

Re: CARPENTER REGGAE NIGHT

Post autor: Sonny Crockett » 2010-10-16, 09:50:23

Klasyczne reggae wraca do Olsztyna! Szkoda, że nie pojawia się w Ostródzie, ale jest zbyt git, żeby nie przejechać tych kilometrów : ).

Zablokowany