the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Imprezy w Ostródzie i okolicach

Moderator: Jacek-P

momuj
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2009-11-30, 16:39:58
Gadu-Gadu: 0

the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: momuj »

A odnośnie ostródzkiego zespołu - the T.H.E. - mam takiego newsa, że będą występowali jutro, czyli 1.12.2009r w programie "Kawa czy herbata" w tvp2. Program bodajże leci w godzinach 6.00-8.00, więc żeby go obejrzeć to trzeba się poświęcić i wstać o tej 6.00 rano. No aaaale czego się nie robi dla zobaczenia naszych gwiazdek w telewizji :D
WMordeMisia
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-08-11, 15:44:33
Gadu-Gadu: 0

Re: the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: WMordeMisia »

W Ostródzie nie ma gwiazdek. Kapelami znanymi i cenionymi po za granicami naszego miasta sa chyba jedynie Agonya i Positive. Jeśli chodzi o The T.H.E. są oni znani i cenieni przez ostródzkich gimnazjalistów. Tak wiec nie ma po co tak wczesnie wstawac.
momuj
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2009-11-30, 16:39:58
Gadu-Gadu: 0

Re: the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: momuj »

Nie tylko pośród gimnazjalistów. Cieszą się również uznaniem wśród innych pokoleń, że tak powiem. I są dobrym zespołem, przecież nieźle grają, więc mogę tutaj użyć sformułowania, że są jakby ''ostródzkimi gwiazdkami''? Noo proszę Cię, wyluzuj trochę. ;]]
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: czarny0 »

WMordeMisia pisze:.......................................... Positive.Jeśli chodzi o The T.H.E. są oni znani i cenieni przez ostródzkich gimnazjalistów. Tak wiec nie ma po co tak wczesnie wstawac.

buuuuuuuu........ :dokitu: :dokitu: :dokitu: :dokitu: :dokitu: :dokitu: :dokitu: :dokitu: :dokitu: :dokitu:
------- POZYTYW!!!-jak cholera!!!-z ciebie -------

nie gratuluję


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: czarny0 »

momuj pisze:Nie tylko pośród gimnazjalistów. Cieszą się również uznaniem wśród innych pokoleń, że tak powiem. I są dobrym zespołem, przecież nieźle grają, więc mogę tutaj użyć sformułowania, że są jakby ''ostródzkimi gwiazdkami''? Noo proszę Cię, wyluzuj trochę. ;]]


:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
:D :D :-D nooo momuj-za te gwiazdki to sie chłopaki mogą wkurzyć :D :D :D :brawo:

Ja-jako inne pokolenie :D -czytaj stare-przyklasnę

Chłopaki dobrze sobie radzą :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: .........itd...


............a zawistni niech gadają co chcą :P


I się nie poświęcę i też obejrzę !!!

!!!!!ROZWALCIE PIECE CHŁOPAKI!!!!!!!

z gorącym pozdrowieniem :evil: :aniol:
MatrixOST
początkujący
początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 2009-08-29, 14:13:40
Gadu-Gadu: 1172445

Re: the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: MatrixOST »

Ja też uważam, że grają w miarę i dają radę
Hubby
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2007-10-16, 12:59:46
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Morąg

Re: the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: Hubby »

a ja uważam, że są bardzo słabi... "gwiazdy", które powinny nabrać trochę dystansu do tego co robią. należy im się solidny kopniak dla opamiętania. i nie wiem jakim cudem znaleźli się na ostrocku bo wśród zgłoszeń słyszałem zespoły 1000 razy lepiej grające niż the the. pozdro :twisted:
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: olka »

młodzi jeszcze są ... nauczą się
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
WMordeMisia
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-08-11, 15:44:33
Gadu-Gadu: 0

Re: the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: WMordeMisia »

Nauczą sie czy nie do gwiazd im jeszcze baaaaaaaaardzo daleko...
drr
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2007-08-21, 00:04:23

Re: the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: drr »

Za moich czasów prawdziwa kapela rockowa/punkowa prędzej dała by się pokroić, niż wystąpić w czymś takim jak "Kawa i herbata", no ale w sumie to czego oczekiwać od pokemonów których kochają gimnazjaliści. Ptysie, gitara do czegoś zobowiązuje, a nie tylko żeby szpanować ulizanymi kłaczkami i i udawać licealnych rockers'ów przed piszczącymi małolatami.
Awatar użytkownika
Myszoł
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 2006-11-04, 12:32:39
Gadu-Gadu: 7173826
Lokalizacja: Z nienacka

Re: the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: Myszoł »

I właśnie dlatego czlonkowie tych rockowych/punkowych kapel do swoich osiagniec moga wpisac tylko 5 win wypitych w ciagu 15 minut i pare burd podczas koncertu. Jesli chcesz cos osiagnac na muzycznej scenie nie ma sie co obrazac na media, bo to one pchaja wszystkich do przodu. Ja tam nie mam do the the nic. Wygladaja moze i smiesznie ale przynajmniej cos potrafia. Polowa z was w wieku 16-17 lat chcialaby potrafic tak grac.

P.S Programu nie ogladalem bo ten kto zalozyl watek troche za pozno sie ogarnal, ale trudno. Mam nadzieje, ze jeszcze bede mial nie raz okazje.

Pzdr
Po napisanym poście pamiętaj, aby podziękować moderatorowi za to, że go nie skasował... Chyba, że to zrobił.

http://www.myspace.com/godzina_jamajszczyzny_2
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: olka »

święte słowa ... od czegoś trzeba zacząć ...
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
ewana2666
początkujący
początkujący
Posty: 92
Rejestracja: 2008-12-27, 14:19:12
Gadu-Gadu: 0

Re: the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: ewana2666 »

gwiazdować,może i gwiazdują bezpodstawnie,ale niestety,w ludziach albo się budzą kompleksy albo małomiasteczkowa mentalnośc-co moje to złe,dlatego i Ance wspolczuje czytając komentarze pod artykulami. Ostródo ogarnij się i zacznij doceniac,bo jakby nie bylo i tak jest źle-z Popcorami było tak samo po Mtv.a Myszoł masz racje,chlopacy dobrze grają jak na swoj wiek.trzeba znalexć pozytywne strony.ja jakoś nie mam parcia na muzykę ktorą grają,nie imponują mi w żaden sposob,ale jak czytam takie komentarze ludzi,ktorzy łba nie wychylają i jak widać nie osiągneli wiele wiecej na scenie muzycznej to słabo mi sie robi. a skoro nie mieliscie takich ambicji,to nie komentujcie.
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: czarny0 »

... i amen :) pozdrawiam
---------------------------

:) a za moich czasów drrrr ta sama kapela dałaby się pokroić,gdyby miała możliwość występu w ogólnopolskiej tv
nie zaprzedając swoich ideałów
drrrr-a za moich czasów,ktoś kto mierzy poprzez pryzmat fryza i ciucha .. :x .........to było raczej zajęcie większości -"inni" dostawali po d.... właśnie od nich-nieprawdaż?

a do czego gitara zobowiązuje to co to ma być?
....skostniałe z lekka
muza lubi różnorodność
i twierdzę nadal-chłopaki sobie radzą a co z nich dalej będzie to czas pokaże
pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: jezuita »

.... widziałem ich , w tym programie rano -podziwiam ich bo było to przed 7 rano czasu polskiego - choć brakowało mi słowa ze są z Ostródy......hahahah Pozdrowienia dla Ostródzian od Ostródzian w Anglii...
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: the T.H.E. w telewizyjnej dwójce

Post autor: Respecta »

jezuita... a Tobie anglikom chce się tłumaczyć gdzie jest Ostróda?
ja do dziś pamiętam jednego angola który był moim szefem i myślał że w Polsce to niedźwiedzie łażą po ulicach a uciekamy do Anglii dlatego że podstawą żywienia jest chleb ze smalcem...


nikt "nie lubi" the T.H.E
nikt "nie słucha" the T.H.E
nikt "nie chodzi" na ich koncerty
ale jakoś wszyscy wiedzą kto to jest, jak grają i jaką muzykę robią xD

drr - jak dla mnie to nie jest punkowy zespół ;P podobnie jak blog27 nim nie jest a tak się stylizuje xD mylisz trochę pojęcia...
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Zablokowany