29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Imprezy w Ostródzie i okolicach

Moderator: Jacek-P

ewana2666
początkujący
początkujący
Posty: 92
Rejestracja: 2008-12-27, 14:19:12
Gadu-Gadu: 0

29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Post autor: ewana2666 »

podobnież ciurek organizuję tą imprezę w młynie
wjazd 20 zl:D


póki co niewiele wiadomo,jak będzie coś więcej to dopiszę
Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Re: 29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Post autor: Sajmon »

Obrazek

nie wiem, takie cos znalazlem, moze ktos by dal jakies oficjalniejsze info
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
WMordeMisia
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-08-11, 15:44:33
Gadu-Gadu: 0

Re: 29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Post autor: WMordeMisia »

OSTRÓDA HIP-HOP SESSION

[foto]http://img31.imageshack.us/img31/4167/260790ac82.jpg[/foto]

29 sierpnia 2009r.
Klub Młyńskie Koło ul Mickiewicza 21
Wjazd: 20zł
Start: 18:00

Zagraja:

Pezet & Małolat (Warszawa)
Zapałka (Olsztyn)
Wi 4 (Olsztyn)
Świder (Olsztyn)
SUNZ (Ostróda)
Poza Zasięgiem (Ostróda)
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Re: 29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Post autor: xCIUREKx »

OFICJALNE INFO


Obrazek

29 sierpień 2009 ostróda klub Młyńskie Koło zagrają jak wyżej. po koncercie after party. więcej info wkrótce
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: 29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Post autor: jezuita »

drogo jak za pezety
Awatar użytkownika
Setsuna
początkujący
początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2008-01-13, 22:47:15
Gadu-Gadu: 6330012

Re: 29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Post autor: Setsuna »

no i jak tam było? ;>
Czarna noc i biały biały dzień, tęcza, i słońce, i deszcz ;)
WMordeMisia
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-08-11, 15:44:33
Gadu-Gadu: 0

Re: 29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Post autor: WMordeMisia »

grubo ponad stówe...

foty foty
ewana2666
początkujący
początkujący
Posty: 92
Rejestracja: 2008-12-27, 14:19:12
Gadu-Gadu: 0

Re: 29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Post autor: ewana2666 »

było zadziwiająco mało ludzi w porównaniu np. do ostatniej imprezy---> jamaican bash na której nie pojawiły się zadne 'gwiazdy' a mimo to przewinęło się ponad 400 osób.dużo ludzi tym razem weszło na jana,albo podawało vipowskie plakietki przez płot.duży plus dla ciurka za reklamę,bo była dosłownie wszędzie.
co do składów-nie było żadnego och ach,sam pezet pojawił się ok 24 i grał godzinę za co zażyczył sobie 4,5 kafla.
połowa ludzi przewijających się przez imprezę miało plakietki mc,dj albo vip i w sumie nie wiem ile tak naprawdę zapłaciło za wejście.i było w miarę kulturalnie jak na taką imprezę.a na następny raz niestety ale musi być niższa cena biletów,być może wtedy więcej ludzi będzie chętnych na taką imprezę,drugą sprawą była data-czyli końcówka wakacji łącząca się z brakiem pieniędzy i występem libera na molo...

posiedziałam,piwo wypiłam,ale szału nie było.
Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Re: 29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Post autor: Sajmon »

ewana2666 pisze:było zadziwiająco mało ludzi w porównaniu np. do ostatniej imprezy---> jamaican bash na której nie pojawiły się zadne 'gwiazdy' a mimo to przewinęło się ponad 400 osób (...)
posiedziałam,piwo wypiłam,ale szału nie było.
nie dziwne, na Jamaican Bash bylo tyle luda bo i termin byl zajebiaszczy, dzien przed ORF wiec i ludzi bylo full, zwroc uwage ze na JB Ostrodziakow byla garstka. a poza tym kim jest pezet? jak sama zauwazylas laskawie pojawil sie o 24 popitolil godzine i poszedl do domu... eeee tam z takimi gwiazdorami i pewnie dlatego szalu nie bylo :P
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
ewana2666
początkujący
początkujący
Posty: 92
Rejestracja: 2008-12-27, 14:19:12
Gadu-Gadu: 0

Re: 29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Post autor: ewana2666 »

dla mnie tez Pezet żadną gwiazdą nie jest,bardziej od niego ciekawiła mnie cała reszta.
w sumie to pojawil się ok 22,ale jak zniknął tak wrócił o 24.
jedyne co zobaczyłam na swoich zdjęciach to czerwony chłopiec w okularach i miliony rąk wymachujących w dziwaczny sposób.
a co do jamaicana,wcale nie było mało ludzi z ostródy.
do tej imprezy,spodziewałam się czegoś lepszego,ale i tak jak na pierwszą imprezę tego typu-od kilku lat-nie było tak tragicznie.
cnk
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2009-08-31, 10:10:07
Gadu-Gadu: 0

Re: 29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Post autor: cnk »

Organizacja koncertu Peji w Dublinie kosztowała ponad 3 tys. euro (wejściówki 30E), a w Galway ponad 2 tys. euro (wejściówki 25E). W Dublinie organizator był w plecy 800E, w Galway mój kolega wyszedł na ZERO. Koncerty trwały ponad 1h, bo to jest norma. Więc 4,5 tys. na 4 osoby, to nie jest dużo. Cena 20 zł to też śmieszne pieniądze. Na pewno na ORF wydano więcej pieniędzy. Jeśli ktoś chciał show i atrakcji mógł iść na molo. Tu był dobry rap w wykonaniu ostródzkich raperów, składów olsztyńskich i Pezeta. Nota bene dla mnie w Polsce liczą się tylko on oraz Eldo, Sokół i Ten Typ Mes, reszta stanowi tło. Logiczne, że po przyjeżdzie zobaczył klub i poszedł coś zjeść i się odświeżyć. Tak samo zrobił w niedzielę, jak pojechał od nas do Dzierżoniowa.
Mało ludzi i sztywny początek, bo nie ma u nas tradycji koncertów hh. Dziwne, że się nikt nie awanturował co nie :-) Te złe łysole, karki, dresy i inna patologia, nie to, co ci fajni reegowcy :P Uprzedzając riposty, słucham też czasem Vavamuffin i Maleo, mam sporo latek i skończyłem 2 kierunki studiów hehe. Ostróda miażdzy każde okoliczne miasto różnorodnością koncertów i cieszmy się tym. Pozdro i oby więcej hh.
ewana2666
początkujący
początkujący
Posty: 92
Rejestracja: 2008-12-27, 14:19:12
Gadu-Gadu: 0

Re: 29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Post autor: ewana2666 »

gdybym przychodziła tam z nastawieniem,że będą tam same 'karki,dresy i inna patologia',to zwyczajnie bym się tam nie pojawiła.brałam pod uwagę,że nie będzie tam samych kulturalnych ludzi,z resztą jak na każdej imprezie.Zadna ze mnie rdzenna rastamanka.Cieszy mnie to,że w ogole zaczęło się dziać cokolwiek w kierunku hip-hopowym na arenie ostródzkiej.
Co nie zmienia faktu,że zaskoczyła mnie tak mała frekwencja.

i kolego nie porównuj gówna do twarogu-pezet a orf-gdzie płace za kilkadziesiąt koncertów-w tym wykonawców zagranicznych.za 7h pezetowego grania mam 3 dni porządnej biby.konsystencja ta sama ale smak już nie ten.
cnk
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2009-08-31, 10:10:07
Gadu-Gadu: 0

Re: 29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Post autor: cnk »

Z tym smakiem, to wierze Ci na słowo. Co do ORF chodziło mi o to, że tam też składy nie grały za "dziękuję" i miskę ryżu. Każde wydarzenie pociąga za sobą koszty, które nie zawsze się zwracają. A jeśli miałaś na uwadze ceny biletów, to i na ORF i na Pezeta każdy chętny zdążył odłożyć $. A na marginesie ja przedkładam 1 h z Pezetem nad 3 dni ORF :twisted: Ale każdy ma inny gust.
Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Re: 29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Post autor: Sajmon »

otoz to rozne sa gusta i nie ma sie co rozwodzic nad tym tematem :). ja np osobiscie wolalbym 1h ORF niz 3 dni z Pezetem :)
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
Awatar użytkownika
Angry_Duck
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2007-02-27, 12:09:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: 29.08.08 Pezet+ Sunz+ ?

Post autor: Angry_Duck »

Byłem, zobaczył a nawet zarejestrowałem. Bawi mnie to, że słychać mocny hip-hopowy bas w co drugim samochodzie w Ostródzie, a na koncercie faktycznie ludzi nie za wiele. Nie dość, że impreza tego typu ma miejsce raz na 3 lata, to jeszcze organizuje ją (zapewne z poświęceniem) największy punk w mieście :P Dlatego ukłony dla Ciurka!

A tu odrobina fotografii z owej imprezki:
http://www.flickr.com/photos/pablokwacz ... 249068858/

Pozdrawiam!
Zablokowany