LOFF W OSTRÓDZIE:(!!!!!!!!!

Imprezy w Ostródzie i okolicach

Moderator: Jacek-P

SUNFUN
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2008-08-30, 10:09:04
Gadu-Gadu: 0

LOFF W OSTRÓDZIE:(!!!!!!!!!

Post autor: SUNFUN »

:brawo: :-( LOFF FESTIWAL W OSTRÓDZIE - GRATULUJĘ POMYSŁU!!! POMYSŁ ZE ZORGANIZOWANIEM IOMPREZY NA NOWEJ PLAŻY MIEJSKIEJ WYSTRASZYŁ MNIE MOCNO, ALE JESZCZE BARDZIEJ PRZERAZIŁA MNIE INFORMACJA O ZORGANIOZOWANIU IMPREZY NA OSTRÓDZKIM MOLO. POMYSŁ GENIALNY I DLATEGO TEŻ FREKWENCJA 100%:) KOLEJNA ZKIEPSZCZONA IMPREZA W OSTRÓDZIE!!!!!! A M0GŁO BYĆ NA PRAWDĘ SUPER NAD JEZIOREM SAJMINO (KAJKOWSKIM)!!!! WŚCIEKŁOŚĆ OGARNIA MNIE!!! :bije:
Awatar użytkownika
XaH
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2008-12-18, 23:12:20
Gadu-Gadu: 0

Re: LOFF W OSTRÓDZIE:(!!!!!!!!!

Post autor: XaH »

Zgadzam się. Impreza kompletnie straciła swój klimat. Szkoda bo zawsze miło było wyłożyć się na piasku i wpatrywać w ten wielki ekran.
Awatar użytkownika
NAB
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-08-01, 11:33:49
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dom.

LOFF- LokalizacjaOstródzkiegoFestynuFrajerska

Post autor: NAB »

No bo jak można taką xtra impreze przeprowadzić z naturalnego amfiteatru jakim są schody i plaża nad jeziorem sajmino(kajkus) na molo,
no bez jaj poprostu, wole oglądać film na większym kinowym ekranie niż na jakimś turbo lipnym sprzęcie,no i gdzie ten klimat, mam nadzieję że organizatorzy pójdą po rozum do głowy i w następnym roku wrócimy tam gdzie to powinno się odbywać.
Rozumiem że sobotni repertuar pasuje do mola , to jest OK , ale z puszczniem tam filmów to już kiepszczana.
Awatar użytkownika
Setsuna
początkujący
początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2008-01-13, 22:47:15
Gadu-Gadu: 6330012

Re: LOFF W OSTRÓDZIE:(!!!!!!!!!

Post autor: Setsuna »

Już mogli na stadion to przenieść jak im nie pasowało wstawienie tego nowego ekranu na plaży, na trawie tez by tak źle nie było ;/
Czarna noc i biały biały dzień, tęcza, i słońce, i deszcz ;)
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Re: LOFF W OSTRÓDZIE:(!!!!!!!!!

Post autor: sprawiedliwy »

Z tego co wiem to w tym roku imprezę robiła jakaś firma z Gdańska. Ubiegłe edycje robił ktoś z urzędu, W tym roku nie było klimaty, atmosfery. Szkoda kasy. Cóż wszyscy się uczą. Mam nadzieję że w przyszłym roku wrócą do starych dobrych wzorców.
Zablokowany