20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Imprezy w Ostródzie i okolicach

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
groh
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 324
Rejestracja: 2005-04-10, 12:10:37
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: groh » 2009-02-06, 20:22:53

Biuro Promocji Miasta oraz G.art-gruuup zapraszają na koncert żywej legendy sceny punk rock grupy DEZERTER

Obrazek

20.03.2009 (piątek)
DEZERTER + The Cuffs
klub Młyńskie Koło
ul.Mickiewicza 21
start: 20.00 PUNKTUALNIE !!
bilety: 19zł (przedsprzedaż w klubie oraz rezerwacja internetowa) 25zł w dniu koncertu ILOŚC BILETÓW OGRANICZONA !!
otwarcie klubu dla publiczności od godz. 19.00


DEZERTER – historia zespołu
Zespół powstał w maju 1981 w Warszawie. Pierwszy skład zespołu to: Robert „Robal” Matera - gitara, voc., muzyka; Krzysiek Grabowski - perkusja, teksty i Darek „Stepa” Stepnowski - bas. Po pewnym czasie dołączył Darek „Skandal” Hajn (wziął na siebie funkcję frontmana). Grupa przyjęła prowokacyjną wtedy nazwę SS-20 (były to radzieckie rakiety z głowicami nuklearnymi). Swój debiut koncertowy mieli na Mokotowskiej Jesieni Muzycznej w listopadzie 1981 r. W stanie wojennym SS-20 przemianował się na DEZERTER. W 1982 roku zespół pod nową nazwą udał się w trasę koncertową z zespołami: TZN Xenna i Deuter (słynna Rock Galicja).

Pod koniec 1983 roku Dezerter nagrał singla dla Tonpressu: „Ku przyszłości” (4 utwory: „Ku przyszłości”, „Spytaj milicjanta”, „Szara rzeczywistość”, „Wojna głupców”). Trudności z wydawaniem płyt skłoniły muzyków do założenia własnego miniwydawnictwa Tank Records. Jego nakładem ukazały się dwie kasety: „Jeszcze żywy człowiek” (koncertówka z Jarocina 1984) i „Izolacja” (koncert Dezertera z Hybryd plus utwory nowofalowych zespołów radzieckich). W 1984 roku odszedł z zespołu Stepa, zastąpiony wkrótce przez Pawła Piotrowskiego. W następnym roku ze śpiewania zrezygnował Skandal (zmarł w 1995). Zespół pomimo trudności postanowił dalej działać. Funkcję wokalisty ponownie przejął Robal. W 1985 roku ukazały się dwie składankowe płyty: „Fala”, na której obok m.in. utworów Siekiery, Kryzysu czy Izraela, znalazły się też dwa utwory Dezertera: „Nie ma zagrożenia” i „Plakat” oraz „Jak punk to punk”, na której znalazły się piosenki „Nie ma nas” i „Uległość”.

Rok 1987 przyniósł zespołowi występ w Jarocinie i wydanie w USA przez Maximum Rock'n'Roll pierwszej długogrającej płyty „Underground Out Of Poland”. Dzięki operatywności ówczesnego menedżera grupy - Maćka Chmiela - w 1987 roku został wydany pierwszy (ocenzurowany) LP „Kolaboracja”.

Rok 1989, to kolejna płyta „Kolaboracja II”, a 1990 – „Wszyscy przeciwko wszystkim” (wydana w Polsce i we Francji). Po serii koncertów (m.in. Skandynawia, Szwajcaria, Niemcy, Francja, Holandia, Japonia), w 1992 roku QQryQ Productions wydało na winylu album „Blasfemia” . Następne wydawnictwo to „Jak powstrzymałem III wojnę światową” (1993) z archiwalnymi nagraniami Dezertera (np. z koncert z Jarocina '84). W 1993 po raz kolejny nastąpiła zmiana basisty, na miejscu Pawła na krótko pojawił się Mariusz „Zyziek” Zych. Latem 1994 roku Dezerter (w składzie: Robert Matera i Krzysiek Grabowski) nagrał album „Ile procent duszy?”.

W 1994 roku powstał film o grupie: „Dezerter - nie ma zagrożenia” (zrealizowany przez Pawła Konnaka). W tym samym czasie Dezerter brał udział w realizacji programu Alternativi (współproducentem programu była Fundacja Brulion). Kolejna płyta zespołu: „Deuter” (1995) to przypomnienie utworów zespołu Deuter z wokalem Pawła „Kelnera” Rozwadowskiego, lidera tej formacji. Na basie zagrał Tony von Kinsky (zrezygnował z grania w zespole w 1999 roku, obecnie został zastąpiony przez Jacka Chrzanowskiego). Kolejne albumy to: „Mam kły mam pazury” (1996, nawiązujący tytułem do pisma Frontu Wyzwolenia Zwierząt) i „Ziemia jest płaska” (1997) oraz „Decydujące starcie” (2001), który po raz kolejny został nagrany w dwuosobowym składzie: Matera-Grabowski, gościnnie na wiolonczeli zagrał Bolek Błaszczyk.

Rok 2002 obfitował w ciekawe koncerty, z których najważniejsza była trasa po Belgii, Holandii i Anglii z francuskim zespołem La Fraction. Największym wydarzeniem w jej trakcie był wspólny występ z zespołami Conflict i Subhumans w londyńskiej Astorii dla kilku tysięcy osób. Warto też wspomnieć o koncercie w Krakowie z Dead Kennedys i Chumbawambą. Na większości koncertów w 2002 r. gościnnie występowała Katarzyna Nosowska. W tym roku ukazały się również kompaktowe wznowienia archiwalnych płyt zespołu.

Rok 2003 to m.in. trasa koncertowa z Moskwą, a także udział w festiwalu PRL w Warszawie i Katowicach. Dezerter zagrał tam obok m.in. KSU, Armii i Kultu. Po jesiennych koncertach zespół postanowił ograniczyć działania koncertowe i zająć się przygotowaniami do nagrania płyty. Próby i spotkania odbywały się w sali prób na Szmulkach w Warszawie. Dezerter wszedł do studia pod koniec maja 2004 - a tuż przed wakacjami ukazała się płyta: „Nielegalny zabójca czasu”. Jest to pierwsza płyta nagrana z nowym basistą Jackiem Chrzanowskim, grający również w zespole Hey. Znajdziemy na niej 14 utworów, dołączono też teledysk. Produkcją i organizacją nagrań zajął się sam zespół. Album był promowany jesienną trasą koncertową, na której gościem specjalnym był zespół Akurat. Drugą część trasy zespół zagrał wiosną 2005.

W kwietniu 2005 ukazało się pierwsze w historii zespołu DVD. Płyta zawiera zapis koncertu na X Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Zamieszczono na nim również wywiad z zespołem ilustrowany archiwalnymi materiałami.

W grudniu 2005 Dezerter wystąpił jako gwiazda na finale przeglądu „Młode Wilki Rebelia 2005”, organizowanym przez warszawski klub Stodoła. Jednym z jurorów przeglądu był Robert Matera.

Wiosną 2006 zespół zagrał kilka koncertów w Polsce i Niemczech (Berlin, Brema, Hamburg). 24 kwietnia miał swoją premierę dwupłytowy album „Punk’s Not Jazz”, na którym zebrane zostały najpopularniejsze piosenki Dezertera. Wydawnictwo związane jest z 25. urodzinami zespołu, które przypadły w maju 2006. W lipcu Dezerter wystąpił na festiwalu Rock For People w Czechach, a jesienią zagrał kolejną trasę po Polsce oraz odwiedził Londyn. Wiosną 2007 zagrał kilka koncertów w Polsce, a latem wystąpił jako gość zespołu Hey na festiwalu w Jarocinie oraz na OFF Festivalu w Mysłowicach.

Początek roku 2008 to pierwsze przymiarki do nowych kompozycji i trasa koncertowa, w ramach której zespół powrócił do Londynu, a także po raz pierwszy zawitał do Edynburga. Podczas części koncertów Dezerterowi towarzyszyły Specjalne Projekcje Aktywne – Cinemanual. W maju zespół wystąpił na warszawskim koncercie pod hasłem „Ratuj Tybet”, a w lipcu po raz pierwszy zagrał podczas festiwalu Eko Union Of Rock w Węgorzewie. Rok zakończył się udziałem Dezertera w koncercie z okazji 60. rocznicy podpisania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, który odbył się 12 grudnia w stołecznym Centralnym Domu Qultury.

Aktualnie zespół przygotowuje się do wiosennej trasy koncertowej, ma także w planach powrót do pracy nad nowym materiałem.

Skład zespołu:
Robert Matera – gitara, śpiew
Krzysiek Grabowski – perkusja, teksty
Jacek Chrzanowski – bas

http://www.dezerter.art.pl

The Cuffs
The Cuffs ("Kajdanki") powstał w styczniu 2005 roku jako nowy rock’n’rollowy projekt zaprzyjaźnionych muzyków rodem z Warmii, Kujaw i Mazowsza. Członkowie założyciele mieli za sobą różnorodne doświadczenia muzyczne zdobyte w czołowych kapelach polskich scen punk, hc i rockabilly takich jak Skarpeta, Robotix, Schizma, In Spite Of czy 666 Aniołów.

Pierwsze próby przeprowadzane w zasypanym typowo white-trashowym śniegiem pięknym mieście Morąg zaowocowały nagraniem materiału demo zatytułowanego „Sun City Rockers”, który dość szybko przyniósł duże zainteresowanie muzyką zespołu jak również umowę na wydanie pierwszej płyty z niezależna wytwórnia Jimmy Jazz Records.

W sierpniu 2005 The Cuffs rozpoczęli nagrywanie swego debiutanckiego albumu w olsztyńskim „STUDIO X” , a realizacją i masteringiem zajął się Szymon Czech. Kilka dni ciężkiej pracy i równie ciężkiej zabawy przyniosło zestaw 14 wybuchowych rockandrollowych numerów. Takiego połączenia rockandrollowej pasji i punkrockowej agresji, podrasowanych pełnym werwy wykonawstwem, ognistym brzmieniem i znakomitą angielszczyzną (a właściwie amerykanizną) wokalisty, jeszcze nie słyszano w Polsce. Muzyka klimatem nawiązujaca do takich klasyków jak MOTORHEAD, RAMONES, MISFITS czy SOCIAL DISTORTION, przeznaczona dla tych, ktorych serca biją szybciej kiedy słyszą TURBONEGRO, ZEKE, THE BONES, TURBO A.C.’S...jak na polskie swojskie warunki absolutna nowość! Płyta zatytułowana "Rock On" została wydana na początku 2006 roku, a takie kawałki jak znane już z demo "Sun City Rockers" i "Radioactive Whisky" oraz "Punx Undead", "Who's Next", "Lord of Dark Rhythm" czy "Used to Own" (w polskiej wersji lepiej znany jako "Środkowy") stały się obowiązkowymi punktami programu koncertowego "Kajdanek". Na płycie znalazły się również dwa covery: "Bullet", w oryginale The Misfits, oraz "Bomber" Motorhead w polskiej wersji językowej jako ukryty bonus.

Po wydaniu płyty zespół oddał się temu co każdy prawdziwy rockandrollowiec lubi najbardziej, czyli...ostremu koncertowaniu w całym kraju i nie tylko. Do najważniejszych koncertów w okresie 2006-2007 należały występy na Mentor Skateboarding Session w Toruniu (dwukrotnie), Muszla Fest w Bydgoszczy, MORROCK FEST w Morągu (nagroda publiczności), 10-lecie zespołu KUŚKA BROTHERS w olsztynskim Amfiteatrze, SPINACZ FESTIWAL w Kolbuszowej, V8 FEST w warszawskim CDQ (m.in. z 2nd District z Berlina), OPEN AIR FEST 2007 w Złotowie, BDG PUNK FEST w bydgoskiej Estradzie oraz koncert w berlińskim Pirate Cove. Fragmenty koncertów ze Złotowa i Bydgoszczy złożyły się na program pokazywany w ramach cyklu Poza Kontrolą w TVP Kultura.

Wzbogaceni o doświadczenia koncertowe pod koniec 2007 The Cuffs byli gotowi na nagranie drugiej płyty. Sesja miała miejsce w morąskich kazamatach i schronach z czasów 2 wojny światowej pod czujnym okiem młodego, zdolnego realizatora Michała "Miotły" Grabowskiego. Owoc tych wysiłków, płyta pt. "Songs of Demolition" ujrzała światło dzienne na początku roku 2008 nakładem nowej niezależnej wytwórni Burning Chords Records. W porównaniu z pierwszą płytą jest to materiał zdecydowanie bardziej osadzony w konkretnej stylistyce punk'n'rollowej, a do najciekawszych kawałków należą "Second Coming", "White Trash Sweet", "IYCR" oraz "Hellbound, Baby". Tradycyjnie nie zabrakło coveru, tym razem padło na "I Got Stripes" Johnny'ego Casha, w mocno rockabillowej wersji wzmocnionej gościnnym kontrabasem Plebana z The Kolt. Płyta spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem zarówno wśród publiczności jak i krytyków, w których wyjątkowo zgodnej opinii The Cuffs dopracowali się na niej swego własnego, rozpoznawalnego brzmienia.

Rok 2008 to również szereg udanych kncertów, m.in. w ramach festiwalu GLOBALTICA w Gdyni (u boku nowojorskiego Turbo AC's) czy też łódzkiego HARDFESTU (m.in. razem z Discipline z Holandii).

Początek 2009 r. to dla The Cuffs przede wszystkim zmiana w składzie: w miejsce Johnny'ego Solo, który grał w kapeli niemal od początku i uczestniczył w nagraniu obu płyt, pojawił się Kobz McGibbons (znany z takich zespołów jak Borsux Bros czy Triquetra). Plany na ten rok to, oprócz jak zwykle intensywnych koncertów, przygotowanie materiału na kolejną płytę oraz udział w projekcie "Tribute to DANZIG".

THE CUFFS obecnie tworzą:

MAX ROCKATANSKY - wokal
PONCHO BADGER – gitara
KOBZ MCGIBONS - gitara
HUBBY AINSZTAIN - bas
ARCHIE WALKER - bębny

http://www.myspace.com/thecuffsrockon

Rezerwacja/przedsprzedaż internetowa biletów prowadzona przez G.art-gruuup:
1. Na podany adres email g.art@poczta.onet.pl wysyłacie swoje dane które powinny zawierac - imię nazwisko , nr. dokumentu tożsamości
może to byc (dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja szkolna itp.) ze zdjęciem !
2. W mailu zwrotnym otrzymujecie numer konta na który przelewacie kwotę podaną w przedsprzedaży biletu.
Koniecznie w tytule przelewu podaj swoje dane (imię i nazwisko) oraz datę koncertu lub nazwę !
3. Bilet po zaksięgowaniu wpłaty jest zarezerwowany - (na co otrzymujecie potwierdzenie w mailu zwrotnym)
i czeka na Ciebie do odbioru przy wejściu na koncert po okazaniu dokumentu tożsamości (koniecznie ze zdjęciem !).
Ostatnio zmieniony 2009-02-13, 19:42:10 przez groh, łącznie zmieniany 2 razy.
Underground Music Artistic Agency G.@rt - http://www.gart.band.pl

olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: olka » 2009-02-07, 10:58:37

Groh :brawo: :brawo: :brawo:
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...

Sool
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2007-04-17, 17:27:42

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: Sool » 2009-02-07, 14:03:56

już nie mogę się doczekać :)

Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: Johnny Fontane » 2009-02-07, 17:10:59

nie ma co komentować - obecność obowiązkowa :P
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem

Awatar użytkownika
Paz
początkujący
początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 2006-04-17, 13:57:16

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: Paz » 2009-02-07, 19:29:05

:twisted: OGIEŃ !! :twisted:
Jako Polak, ale przede wszystkim jako człowiek, przepraszam za Respecte....

Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: Respecta » 2009-02-08, 01:48:59

woda...
:beksa:
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza

miszmasz
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2009-02-08, 18:28:28
Gadu-Gadu: 0

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: miszmasz » 2009-02-08, 18:44:27

ojojoj będzie się działo. obecność obowiązkowa!

snafi
początkujący
początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 2007-06-19, 23:33:47

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: snafi » 2009-02-11, 21:30:49

pół zycia czekałem na ten koncert w ostródzie:D :D :D
pytanko do organizatorów co dalej, bo sie chyba powoli scena kończy ;) ;) ;)
do knajpy jak chcecie mieć zawsze(czytaj nawet za rok) dużo ludzi to troszkę z piwa zejdzie
zostanie fajne wspomnienie po ostródzie u ludzi z całego województwa co przyjeżdzaja na gig
i napewno wrócą

Awatar użytkownika
groh
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 324
Rejestracja: 2005-04-10, 12:10:37
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: groh » 2009-02-21, 17:43:30

snafi pisze:...
pytanko do organizatorów co dalej, bo sie chyba powoli scena kończy ;) ;) ;)
...
Jest jeszcze kilka perełek które chciałbym ku swej uciesze zrealizowac :D
ale by nie zapeszyc nie bedę zdradzał bądź czujny hehehehe
Underground Music Artistic Agency G.@rt - http://www.gart.band.pl

Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: piter » 2009-02-21, 20:05:04

w 95 roku był juz koncert Dezertera w Ostródzie w MDK na 11-go listopada a potem niesamowite after party z nimi w restauracji prezes w piwnicach dzisiejszego Urzędu Pracy. To były czasy... :D

Awatar użytkownika
MadeInPoland
początkujący
początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 2009-02-27, 13:47:44
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: jetzt Deutschland :)

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: MadeInPoland » 2009-02-28, 09:43:44

:beksa: :beksa: :beksa:
Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień

Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: Respecta » 2009-02-28, 14:29:27

a Ty beksa czemu płaczesz ?
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza

Awatar użytkownika
MadeInPoland
początkujący
początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 2009-02-27, 13:47:44
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: jetzt Deutschland :)

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: MadeInPoland » 2009-02-28, 17:45:00

bo mnie nie będzie na koncercie :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: kto otrze me łzy :lol: ?
Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień

Awatar użytkownika
klubMK
początkujący
początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 2008-11-24, 17:32:13
Gadu-Gadu: 3392515
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: klubMK » 2009-03-16, 08:15:53

19.03 CZWARTEK - OSTATNI DZIEŃ PRZEDSPRZEDAŻY BILETÓW !!
klub Młyńskie Koło
http://www.mlynskie-kolo.pl

Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: Johnny Fontane » 2009-03-19, 00:14:08

dzisiaj Pani powiedziala ze w klubie sprzedali cos kolo 150 sztuk + 50 przez neta takze bedzie komplet
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem

Awatar użytkownika
groh
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 324
Rejestracja: 2005-04-10, 12:10:37
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: groh » 2009-03-19, 18:50:21

Bilety przewidziane do przedsprzedaży się kończą :o
Dla zainteresowanych 50 sztuk biletów jeszcze jutro do nabycia przed koncertem :D
Underground Music Artistic Agency G.@rt - http://www.gart.band.pl

Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: Respecta » 2009-03-19, 21:44:37

250 osób ?
o.O
szpilki nie będzie gdzie wetknąć...
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza

Baldhead
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-08, 23:49:19
Gadu-Gadu: 0

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: Baldhead » 2009-03-19, 22:21:53

Tylko boję się, że moje nastawienie do koncertu jest zbyt mocno retrospektywne i jak będzie dużo nowych numerów to mi nie przypasi. Dezerter był OK w latach 80-tych, no jeszcze na początku 90-tych (jak dla mnie), a później zniknął z muzycznego widnokręgu. Oby legenda nie okazała się kolosem na glinianych nogach, mam nadzieję, że nie - sam dla swoich potrzeb. I wszystkim życzę jak najlepszych muzycznych wrażeń.

snafi
początkujący
początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 2007-06-19, 23:33:47

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: snafi » 2009-03-20, 08:43:09

250 mordek w jednym miejscu ciekawe kogo przywieje 8) 8) 8)

Baldhead
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-08, 23:49:19
Gadu-Gadu: 0

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: Baldhead » 2009-03-21, 01:35:12

Tak totalnie na gorąco to było OK. Oczywiście jako stary malkontent stwierdzam, że mogło być lepiej ale sam od razu stwierdzam, że bez przesady. Bardzo dobry był the Cuffs - chłopaki z tej zapadłej dziury czyli Morąga mają taką energię, że respect. Normalnie może dlatego, że Pączka (nota bene z Borsux Bros) znam więc jestem trochę nieobiektywny. Aczkolwiek zajebiście zagrali. DEZERTER - dobry a wręcz bardzo dobry koncert + rozmowa co najmniej godzinna z kapelą dodatkowo wzmocniła moje o tym zdanie. Dopiszę coś jak jeszcze to sobie przemyślę. Dzięki tym, którzy z nami się bawili.

Awatar użytkownika
CeTe+
początkujący
początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 2006-12-19, 19:12:36

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: CeTe+ » 2009-03-21, 11:29:53

The Cuffs to u nas grali z 4/5 razy juz. jescze za czasów smoka, z jakies 3 lata temu...

olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: olka » 2009-03-21, 19:35:17

Baldhead pisze:Tak totalnie na gorąco to było OK. Oczywiście jako stary malkontent stwierdzam, że mogło być lepiej ale sam od razu stwierdzam, że bez przesady. Bardzo dobry był the Cuffs - chłopaki z tej zapadłej dziury czyli Morąga mają taką energię, że respect
dla twojej wiadomości chłopaki z THE CUFFS nie są tylko z Morąga ... radzę zerknąć w skład kapeli :twisted:

GIG na 100 % udany ... warto było czekać ...
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...

Baldhead
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-08, 23:49:19
Gadu-Gadu: 0

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: Baldhead » 2009-03-21, 20:28:10

W sumie nie chce mi się wchodzić w dyskusję z Olą, Morąg czy nie Morąg, jak dzwoniłem po koncercie do Pączka to już był w Morągu, a czy reszta jest z innych miast to jest w sumie mało ważne, dobrze, że miasto Ostróda z miastem Morąg potrafią unieść się ponad polityczne spory, które są dość stare i mocno zakorzenione - ważne że dobrze zagrali i to jest według mnie bezdyskusyjne. Jeszcze raz pozdro dla wszystkich, którzy bawili się (dobrze) na koncercie.

Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: dr Jamajczyk » 2009-03-22, 12:02:17

jakies fotki bo nie widze ....tylko jakies syfy znowu wyciaga

Awatar użytkownika
KryTyk
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2006-02-12, 10:20:01

Re: 20.03.2009 DEZERTER + The Cufffs

Post autor: KryTyk » 2009-03-25, 15:13:00

Nic do dodania :brawo: o więcej poproszę :D
- nie chcem ale muszem -

Zablokowany