7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Imprezy w Ostródzie i okolicach

Moderator: Jacek-P

olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: olka »

drogi drr
po pierwsze : chciałabym kiedyś mieć okazję widzieć jak ze zdziwienia koparą po ziemi będziesz jechał ... bo bardzo ciekawe rzeczy piszesz ... :D
po drugie: używanie słowa "selekcja " to nie zmanierowanie a znajomość terminów, które każdy kto "gra" określony gatunek muzyki powinien znać.
po trzecie: jak już napisałam ... przybędziemy i zobaczymy ... nadal mam nadzieję na dobre bujanie... :-D
po czwarte: zacznij krytykę przyjmować z pokorą a daleko zajdziesz ...


Johnny Fontane: zakochane i kąśliwe to najbardziej adekwatne określenie :D

ps. sorry ale uniosłam ... a rzadko sie to zdarza ...
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
Awatar użytkownika
Paz
początkujący
początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 2006-04-17, 13:57:16

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: Paz »

No ok fajnie ze cos robicie , staracie sie , brawa i poklony!! Ale Sajmon akurat ma racje ze nawijka Miry ograniczala sie do krzyczenia Jah !! Rastafarai!! No dla mnie to nie jest jakies wielkie osiagniecie ... Po drugie ma tez racje ze mowi sie selekcja a nie granie wiec to tez nie jest jakies tam czepialstwo. Po trzecie East West Rockers jak na polski sound typowo dencehallowy robia kawal dobrej roboty w swojej bajce. Nie jest to moja bajka wiec nie bede krzyczla ze sa boscy( pozdro dla Kuby ;) ). Ale jeszcze raz do roboty panowie i powodzenia!
p.s.
DIRTY REGGAE zbliza sie co raz wiekszymi krokami!!
:twisted:
Jako Polak, ale przede wszystkim jako człowiek, przepraszam za Respecte....
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: Respecta »

dobrze panowie, uspokójmy się bo za chwilę się pobijecie o 2 typów którzy nawet się tu nie odezwali...
a pozatym... skoro obaj ich "nie lubicie"
to troche gejowskie było by pobić się o nich xD


w każdym razie PROSZĘ O SPOKÓJ :aniol:

pójdziemy na browarka przyjdzie 5 osoób i będzie akurat na taxe do domu xD
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
abc
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2009-01-31, 20:03:31
Gadu-Gadu: 0

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: abc »

ci nawijacze to Mira i jego koledzy?!? bo poki co to oni najwieksza wioche robia.
Puki co, najwieksza wioche robia twoje zdjecia - nie ma to jak laaaaaaaaans.
Uwazaj co piszesz.
wierz mi ze podejde i powiem ze slabe to bylo
Chciałbym to zobaczyc, podbij w arafatce.
Od razu oceniasz ze słabe, sam zrób cos, a nie sadzisz marne słowa krytyki.
Czekam na twoja impreze, chyba wszystkie arafatki przyjda.
bedzie to 5 zl wyrzucone w bloto- czyli nic tylko sie najebac
Nikt cie nie zapraszał, ludzie beda bawic sie swietnie bez twojej facjaty w młynie.

Ja wierze w dobra impreze, na pewno bedzie dobra muzyka.
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: olka »

abc pisze:Uwazaj co piszesz.
wyczuwam tu lekkie groźby panie abc obrońco uciśnionych? to jest forum dyskusyjne (info dla mało rozumnych) więc łaskawie stul i daj innym wygłaszać poglądy ...
abc pisze:Puki co, najwieksza wioche robia twoje zdjecia - nie ma to jak laaaaaaaaans.
są jeszcze ludzie którzy nie boją się ujawnić ... ps. ja też jestem na fotach a za wieśniare się nie uważam ...
abc pisze:Od razu oceniasz ze słabe, sam zrób cos, a nie sadzisz marne słowa krytyki
niektórzy coś robią i im marnie wychodzi bo same chęci nie wystarczą ... swojego czasu był to Mira więc słowa rzucane na forum nie są bezpodstawne a raczej odzwierciedlają wcześniejsze doświadczenia ...
abc pisze:Czekam na twoja impreze, chyba wszystkie arafatki przyjda
długo mam nadzieję czekać nie będziesz musiał a i ja się w arafatce wybiorę ...
abc pisze:Nikt cie nie zapraszał
umieszczanie plakatu i info na forum jest zaproszeniem ... tak na przyszłość ...
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: Sajmon »

abc pisze:
ci nawijacze to Mira i jego koledzy?!? bo poki co to oni najwieksza wioche robia.
Puki co, najwieksza wioche robia twoje zdjecia - nie ma to jak laaaaaaaaans.
Uwazaj co piszesz.
wierz mi ze podejde i powiem ze slabe to bylo
Chciałbym to zobaczyc, podbij w arafatce.
Od razu oceniasz ze słabe, sam zrób cos, a nie sadzisz marne słowa krytyki.
Czekam na twoja impreze, chyba wszystkie arafatki przyjda.
bedzie to 5 zl wyrzucone w bloto- czyli nic tylko sie najebac
Nikt cie nie zapraszał, ludzie beda bawic sie swietnie bez twojej facjaty w młynie.

Ja wierze w dobra impreze, na pewno bedzie dobra muzyka.
uuuu, konkretny pojazd po mojej osobie... aj laj kit :twisted: , no i co panie abc, jak zobaczysz moja facjate na tym "wyczesanym" gigu to pobijesz mnie? a moze spluniesz mi w twarz? teraz to bede na bank, bo chce sie zasmiac wam prosto w oczy jak Mira bedzie wyl i jeczal na scenie. w ogole co maja moje foty do imprezy? widze ze brak argumenow zamieniasz na grozby i obelgi, no coz swiadczy to tylko o tym ze nie masz zbyt wiele do powiedzenia. poza tym smiesza mnie slowa "sam zrob cos" i "łap za majka i pokaż co Ty możesz zaproponowac ludziom" z prostej przyczyny, ja sie swoim beztalenciem nie popisuje przed ludzmi, w przeciwienstwie do was, bo zakladam ze albo Ty albo drr to nie kto inny jak Mira, myslales ze gdzie Ty piszesz, to nie jest forum wzajemnej adoracji i nie mam zamiaru klepac was po plecach i mowic ze nic sie nie stalo, ze fajnie jest. krytyka boli? to jak Ty chcesz sie rozwijac skoro boli Cie to co napisalem? naucz sie pokory synku, zepnij poslady i zrob ta bibe pozadnie, bo pekne ze smiechu jak dasz ciala ;).

a co do tych arafatek to zalosne to bylo, no comment ;]

a podbije z piwem w reku, nie z arafatka :P

pzdr
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
abc
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2009-01-31, 20:03:31
Gadu-Gadu: 0

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: abc »

są jeszcze ludzie którzy nie boją się ujawnić ... ps. ja też jestem na fotach a za wieśniare się nie uważam ...
Pff, na szczescie sa jeszcze skromni ludzie, którzy nie musza sie lansowac, ze siedza w barze i pija piwo.
długo mam nadzieję czekać nie będziesz musiał a i ja się w arafatce wybiorę ...
Zycze miłej imprezy w rytmie vavamuffin i ndk.
umieszczanie plakatu i info na forum jest zaproszeniem ... tak na przyszłość ...
Zaproszeniem ? chyba tylko z młyna, bo watpie aby głowny organizator(ten co to wymyslił) chciał was widziec.
no i co panie abc, jak zobaczysz moja facjate na tym "wyczesanym" gigu to pobijesz mnie?
Zobacze twoja facjate to umre ze smiechu, panie luzaku.Bede obserwowac z dala jak bedziesz podbijał do tych do których masz waty.
a moze spluniesz mi w twarz?
Ale sie uniosłes, szkoda mi sliny.
w ogole co maja moje foty do imprezy? widze ze brak argumenow zamieniasz na grozby i obelgi, no coz swiadczy to tylko o tym ze nie masz zbyt wiele do powiedzenia
Tak maja, bo gdzie kolwiek bys nie był zawsze musisz wstawic swoja tragiczna facjate.
Lubisz wychodzic jak zamuł na zdjeciach, lub pokazujac swoj szczery usmiech.Mam duzo do powiedzenia, bo nie lubie jak ktos krytykuje cos, czego jeszcze nie widział.Nie byłem na koncertach Miry, ale mysle ze mógł sie czegos nauczyc przez ten czas.
to jak Ty chcesz sie rozwijac skoro boli Cie to co napisalem?
Nie te okienko.
a co do tych arafatek to zalosne to bylo, no comment
A jednak boli, co,fakt widziałem cie na reggae, szkoda słow, masz juz sporo lat, a robisz totalna wioche, sorry mnie to bardzo bawi.Zachowujesz sie jakbys był panem tych wszystkich imprez, czujesz sie jak VIP, a tak na prawde jestes NIKIM wsród normalych ludzi.Poszukaj po bratnich arafaciarzy, zróbcie sobie klike i szukajcie wzajemnego wsparcia.

Widzisz, łatwo mówic krytyke przez forum, podejrzewam ze do nich w ogóle nie podejdziesz, skitraj sie gdzies w koncie i siedz, bo przeciez ta impreza nie ma prawa byc udana...
Awatar użytkownika
DeeSee
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2004-08-03, 11:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: DeeSee »

Dajcie sobie po razie i skończcie tą jałową dyskusję.
Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: Sajmon »

lol :D : :D :D :D :D :D :D
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: olka »

no jeżeli siedzenie w barze i picie piwka to dla Ciebie lans to może się zdziwisz ale mieszkasz w mieście lanserów ...
abc pisze:Zycze miłej imprezy w rytmie vavamuffin i ndk.
rozbawiłeś mnie do łez
abc pisze:Zaproszeniem ? chyba tylko z młyna, bo watpie aby głowny organizator(ten co to wymyslił) chciał was widziec
:D zdziwiłbyś się jak wiele osób chciało by nas widzieć :D
abc pisze:Mam duzo do powiedzenia, bo nie lubie jak ktos krytykuje cos, czego jeszcze nie widział.Nie byłem na koncertach Miry, ale mysle ze mógł sie czegos nauczyc przez ten czas.
o to chodzi , że widział i dlatego krytykuje (ma do tego pełne prawo) a jak masz problem to sobie blog załóż ...
abc pisze:Widzisz, łatwo mówic krytyke przez forum, podejrzewam ze do nich w ogóle nie podejdziesz, skitraj sie gdzies w koncie i siedz, bo przeciez ta impreza nie ma prawa byc udana...
krytykuje, ale przynajmniej sie nie chowa za nickiem ... a i gwarantuję ci, że jezeli impreza będzie udana to zwrot honoru pewny ... osobiście podejde i podziękuję za miłą imprezkę ... czepiasz się wieku ale sądząc po błędach to jeszcze gimnazjum nie skończyłes ... możesz być pewien , że mimo naszych lat kitrac sie nie będziemy...
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
abc
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2009-01-31, 20:03:31
Gadu-Gadu: 0

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: abc »

no jeżeli siedzenie w barze i picie piwka to dla Ciebie lans to może się zdziwisz ale mieszkasz w mieście lanserów ...
Zapomniałas o wrzucaniu fotek na rózne portale, to jest juz lans.
o to chodzi , że widział i dlatego krytykuje (ma do tego pełne prawo) a jak masz problem to sobie blog załóż ...
Ale nie zakładac z góry ze to bedzie nie wypał.Wy jestescie specami od pisania głupot.
osobiście podejde i podziękuję za miłą imprezkę
Super.

Za tydzien juz bedzie wszystko jasne.
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: olka »

abc pisze:Zapomniałas o wrzucaniu fotek na rózne portale, to jest juz lans.
zabroń mi i połowie miasta na piśmie :D :D :D
abc pisze:Wy jestescie specami od pisania głupot
ale przynajmniej nie jesteśmy anonimowi, a piszemy co myślimy bo mamy do tego prawo ... widac doświadczenie Cię jeszcze nie nauczyło przyjmowania krytyki z godnością ...
do zobaczenia za tydzień, juz sie cieszymy całą ekipą :D :D :D
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: Johnny Fontane »

Sajmon i Olka dogadali się z MIrą i Dawidem i razem z drr i abc robią sztuczne zamieszanie przed imprezą żeby dzięki dodatkowym podtekstom i smaczkom więcej ludzi przyszło :P przyznajcie się! :P
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: olka »

:D :D :D
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
abc
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2009-01-31, 20:03:31
Gadu-Gadu: 0

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: abc »

zabroń mi i połowie miasta na piśmie :D :D :D
Niestety, tego juz sie nie da wyleczyc.
ale przynajmniej nie jesteśmy anonimowi, a piszemy co myślimy bo mamy do tego prawo ... widac doświadczenie Cię jeszcze nie nauczyło przyjmowania krytyki z godnością ...
do zobaczenia za tydzień, juz sie cieszymy całą ekipą :D :D :D
No fakt, ekipa arafatek bedzie sie podniecac przez cały tydzien.
Krytyke wartosciowych ludzi umiem przyjac, niestety lanserów nie.
Chyba znów nie te okienko.
Sajmon i Olka dogadali się z MIrą i Dawidem i razem z drr i abc robią sztuczne zamieszanie przed imprezą żeby dzięki dodatkowym podtekstom i smaczkom więcej ludzi przyszło :P przyznajcie się! :P
Taaa, wszyscy sie tak nudzimy, ze rozkminiamy co tu zrobic aby to forum bardziej ozyło.
:D :D :D
...
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: olka »

juz czekamy żeby cie poznać :D :D :D
abc pisze:No fakt, ekipa arafatek bedzie sie podniecac przez cały tydzien
w tym momencie nie nas obrażasz a stałych bywalców imprez reggae ... gadaj zdrów :D
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: Respecta »

abc pisze: Pff, na szczescie sa jeszcze skromni ludzie, którzy nie musza sie lansowac, ze siedza w barze i pija piwo.
znaczy sie kogo miałeś na myśli drętwa ruro ?
siebie ?
że siedzisz w domu i walisz konia przed kompem a my się dobrze bawimy to znaczy że się lansujemy ? (...) prawda drętwa ruro, to znaczy że mamy się z kim bawić, a Ty... zakompleksione małe szczekadełko, jedyne co potrafi to szczekać na innych z anonimowego nicka na forum, pokaż twarz odważniaczku
abc pisze:
osobiście podejde i podziękuję za miłą imprezkę
Super.
piszę się następny w kolejne żeby namacalnie podziękować :twisted:
DeeSee pisze:Dajcie sobie po razie i skończcie tą jałową dyskusję.
no chyba trzeba będzie ;] do niektórych nie docierają słowa, trzeba wstrząsną głową abc żeby te dwie szare komórki miały szansę się ze sobą zetknąć
najpierw porozmawia z abc(jeżeli nie zesra się w galoty) Sajmon
a następnie ja ;]
abc pisze:No fakt, ekipa arafatek bedzie sie podniecac przez cały tydzien
w tym momencie przesadziłeś ;]
jak zobaczysz co "arafatki" myślą o takim ich nazywaniu to już więcej nie rozpoczniesz dyskusji na temat na który masz zerowe pojęcie
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: Sajmon »

Respecta pisze:o
DeeSee pisze:Dajcie sobie po razie i skończcie tą jałową dyskusję.
no chyba trzeba będzie ;] do niektórych nie docierają słowa, trzeba wstrząsną głową abc żeby te dwie szare komórki miały szansę się ze sobą zetknąć
najpierw porozmawia z abc(jeżeli nie zesra się w galoty) Sajmon
a następnie ja ;]
Respecta, nie sadze zeby mista abc przyznal sie do tego ze on to on. kolejne dziecko neostrady.

zeby nie bylo, ja tam do rekoczynow sie nie wyrywam, ale takie personalne pojazdy po mojej osobie sa zle :twisted: ... przyjdz panie, powiedz mi to w twarz... wyslucham cie z uwaga
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
abc
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2009-01-31, 20:03:31
Gadu-Gadu: 0

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: abc »

Tak mam sie bac ?
Nie jestem z zadnej ekipy, przyjde sam i wyjde sam.
Podejde do Was i powiem to ja abc i co mi byscie zrobili ? jak nawet mnie nie znacie.
I w tym momencie sie błazincie, bo jakby co do czego przyszło to 997 w waszych rekach by sie pojawiło.
Za 6 dni ocenimy wszystko, widocznie arafatki zbulwersowałem was, oj jak mi przykro.
.
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: Johnny Fontane »

Respecta pisze:
abc pisze: Pff, na szczescie sa jeszcze skromni ludzie, którzy nie musza sie lansowac, ze siedza w barze i pija piwo.
znaczy sie kogo miałeś na myśli drętwa ruro ?
siebie ?
że siedzisz w domu i walisz konia przed kompem a my się dobrze bawimy to znaczy że się lansujemy ? (...) prawda drętwa ruro, to znaczy że mamy się z kim bawić, a Ty... zakompleksione małe szczekadełko, jedyne co potrafi to szczekać na innych z anonimowego nicka na forum, pokaż twarz odważniaczku
abc pisze:
osobiście podejde i podziękuję za miłą imprezkę
Super.
piszę się następny w kolejne żeby namacalnie podziękować :twisted:
DeeSee pisze:Dajcie sobie po razie i skończcie tą jałową dyskusję.
no chyba trzeba będzie ;] do niektórych nie docierają słowa, trzeba wstrząsną głową abc żeby te dwie szare komórki miały szansę się ze sobą zetknąć
najpierw porozmawia z abc(jeżeli nie zesra się w galoty) Sajmon
a następnie ja ;]
abc pisze:No fakt, ekipa arafatek bedzie sie podniecac przez cały tydzien
w tym momencie przesadziłeś ;]
jak zobaczysz co "arafatki" myślą o takim ich nazywaniu to już więcej nie rozpoczniesz dyskusji na temat na który masz zerowe pojęcie
Nie chće robić za adwokata ale taki ciekawe i mądre rzeczy piszesz... i takie bojowe... zastanawiam się tylko czy do Bushiego, powiedzieć mu w twarz że jest/był naziolem, podejdziesz przed czy po tym jak podejdziesz do abc?
;]
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: olka »

abc pisze:Podejde do Was i powiem to ja abc i co mi byscie zrobili ?
ja pewnie siknę ze śmiechu ... :P
abc pisze:I w tym momencie sie błazincie, bo jakby co do czego przyszło to 997 w waszych rekach by sie pojawiło
... ze względu na charakter pracy, mam do nich darmowe minuty :D
abc pisze:Nie jestem z zadnej ekipy, przyjde sam i wyjde sam.
... już wiem skąd w twoich wypowiedziach tyle goryczy żałosny samotny mały człowieczku ...
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: czarny0 »

Ej! ludzie! :o A co wam ten wątek pocięło w takie światłe paski? :D Czuję się jak na przejściu dla pieszych :D :D :D :D :o biało-siwo-biało-siwo...................... :o cholera jaka szeroka ulica!!!!! :D :o :lol: Mam chicha bez :faja: Dzięki!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam :aniol: :diabel: :lol:
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: Respecta »

Johnny Fontane pisze: Nie chće robić za adwokata ale taki ciekawe i mądre rzeczy piszesz... i takie bojowe... zastanawiam się tylko czy do Bushiego, powiedzieć mu w twarz że jest/był naziolem, podejdziesz przed czy po tym jak podejdziesz do abc?
;]

bardziej bym sie obawiał tego że na pare słów prawdy twarzą w twarz bushi zorganizuje pełną ekipa która miała by wyczyścic za niego jego własne brudy

abc pisze: Nie jestem z zadnej ekipy, przyjde sam i wyjde sam.
.
i tym się właśnie różni Bushi od ABC
:P




a pozatym JF... jak już ktoś w innym temacie słusznie napisał
Ty to taka łachudra ostatniego sortu jednego podjudzi, drugiego podjudzi a sam sie tylko wybiela najświętrzy człowiek na świecie... powodzenia ci życzę, żyj dalej w odrealnionym świecie...
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: Johnny Fontane »

takie dorabianie ideologii do mojej osoby.... no cóż przyjemnie łechta moją próżność, ale ja tylko obserwuje, czytam i wskazuje Twoją niekonsekwencję, a może nawet hipokryzję :D
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
drr
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2007-08-21, 00:04:23

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: drr »

Respecta pisze:znaczy sie kogo miałeś na myśli drętwa ruro

?
Respecta pisze:najpierw porozmawia z abc(jeżeli nie zesra się w galoty) Sajmon
a następnie ja ;]
Czego się leszczu tak unosisz? Kim ty (z małej) w ogóle jesteś? Z tego co wyczytałem na tym forum wynika iż jesteś tu największym imbecylem i nie ma ani krzty przesady ani złośliwości w tym co piszę - vide bezpodstawne sapy do Bushi'ego,za które chłopak powinien ci wycedzic soczystego placka w mordę,a na końcu na nią jeszczę splunąc-ot tak,przypadkiem.
Po drugie jakim prawem (patrz na górze) tak zwracasz się do osoby,która zupełnie nic ci nie zrobiła,a wyrażała tylko swoją opinię. Sam o sobie frajerze świadczysz,a postraszyc to se możesz własnych koleżków o ile ci na to pozwolą. Może ja mam cie zacząc straszyc?

I mały apel do koleżanki olki.Nie napinaj się tak,bo Ci żyłka pęknie.
Zablokowany