7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Imprezy w Ostródzie i okolicach

Moderator: Jacek-P

Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: Sajmon »

ps. mira ucieklas z wlasnej biby, gamoniu hahahahaha. jeszcze swojego faceta zostawilas hahahaha
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: olka »

jak obiecalam , spodoba się muza podejdę i powiem, podeszłam i powiedziałam ... selekta Dawid :brawo: uratowałeś imprezę ...

podsumowując umiejętnosci miry-szmiry ... umiejętności ma... w uciekaniu na czas ... to co przedstawił ten pajac nie zasługuje nawet na splunięcie (zaliczę do tego również stękanie do mikrofonu) ... moje zdanie ...
zero honoru, zero w mózgu ...
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
Awatar użytkownika
LonelyRider
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2006-04-29, 10:12:50
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: LonelyRider »

...Dziękuje Wam za dobre slowo,jednak nie bylo to jeszcze to co chcialbym osiagnac. Dzieki wczorajszej imprezie zweryfikowalem pare spraw ,ktorych swiadomosc pozwoli mi zmienic pewne rzeczy.
..Big Up dla Myszola,ktory zastepowal mnie przez pewien czas...dzieki stary...

Bless
struggle is my manner,
truth is my redeemer,
sorrow is my companion,
love is my foundation
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: lesny09 »

no panie Jr. Mira,żal, po prostu żal...podejrzewam,że teraz żaden z mirowczyków z obozu wielce szanownego nawijacza (tym bardziej on sam!) nie wypowie się na tym forum, ponieważ Ci którzy mają choć odrobinę smaku i muzycznego słuchu stwierdzili,że ten występ to była jedna wielka porażka.niezmiennym pozostaje fakt,że wychodzi się z garażu ze swoim artyzmem dopiero, gdy ma on jakiś poziom.nie pokazałeś nic.równie dobrze mogłeś do śpiewania zaprosić co bardziej pijanych ludzi z koncertu- efekt byłby ten sam.nie siedziałem do końca,bo szkoda było mi słuchu na to tracić i raziło mnie również błaznowanie na środku parkietu.niestety nie udało się tobie zrobić sztucznego tłumu na parkiecie.bardziej wyglądało to jak skakanie małpy.doszły mnie też słuchy o tym,co się działo po koncercie.infantylizm na zaawansowanym poziomie.oby tak dalej,a na scenę zaczną wychodzić pseudomuzycy, którzy będą odpierdalać szopki a za każdą krytykę rzucą cię butelką i uciekną do domu.i przestańcie pieprzyć,że "on przynajmniej coś robi w tym mieście".wolałbym,żeby zbierał puszki po śmietnikach i byłoby to bardziej sensowne niż robienie z siebie idioty.
miszmasz
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2009-02-08, 18:28:28
Gadu-Gadu: 0

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: miszmasz »

impreza rzeczywiście nie była najlepsza, no ale cudny Dawid selekta uratował wszystko i można było się dobrze pobujać :) chociaż co jak co przydałoby się więcej takich imprez.. oczywiście z lepiej dobranym składem :)
Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: Sajmon »

piter pisze:tak na marginesie...6 lutego była 64 rocznica urodzin marleya...impreza powinna sie nazywac "Marleyki", na pewno wpłynęłby to z korzyscią na frekwencję :P :P :P to tak z marketingowego punktu spojrzenia...
6 lutego byla tez 20 rocznica smierci, ojca dubu Osbourna Ruddocka aka King Tubby. ale to tylko taka ciekawostka ;)
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
banitez
początkujący
początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 2005-04-27, 16:27:52

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: banitez »

Gdzie jest moderator? Trzeba zamknąć tą dyskusję.
Jak czyta się Wasze posty, to normalnie ręce opadają. Dajecie podpuszczaś się kilku osobnikom i wychodzi z tego sieczka - poziom poniżej poziomu.
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: Johnny Fontane »

spoczko ale jeszcze ja swoją cegiełkę dołoże :-D

Impreza generalnie na plus. Pierwszy raz słyszałem Pana Dawida nie wiem czy sie rozwinął, ale żeby byc uczciwym to trzeba powiedziec ze niedociągnięcia są.
LonelyRider pisze:...Dziękuje Wam za dobre slowo,jednak nie bylo to jeszcze to co chcialbym osiagnac. Dzieki wczorajszej imprezie zweryfikowalem pare spraw ,ktorych swiadomosc pozwoli mi zmienic pewne rzeczy.
...ale takie podejście do tematu je wynagradza i ,może naiwnie moze nie, ale ja tam w Pana wierzę :P Osobiści to trochę mało rożnorodnie było jak dla mnie, żeby nie powiedzieć że wszystko pod jeden danceholowy schemat ale cóż - kto co lubi :-D
Uważam że największym hitem sobotniego wieczoru była frekwencja. Tak moi Państwo - popyt na alternatywne do miksturowego łupania, tego typu potańcówy jest! Mam nadzieję że w sobota była dopiero początkiem :)

P.S. O niektórych osobach nie wypowiadam się z premedytacją w myśl zasady - "ciszej nad tą trumną" :|
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: dr Jamajczyk »

nie ma co JR MIra by£ nie na tej imprezie mnie do dzis banka boli....ahahahaahah pozdro dla Szymona i OLii
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: czarny0 »

a było tam chodzić? :lol: :diabel: :P /Johnny-masz u mnie wielkiego plusa!/Ty już wiesz za co!/ :-D /Banitez :brawo: :-D /Pozdrawiam wszystkich ciepluteńko- :-D :-D :-D :-D :-D :aniol:
Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: Sajmon »

doszly mnie sluchy ze cwel mira, zalozyl dosc ciekawy temat w ktorym, szkaluje moja osobe wychwalajac swoj jakze chwalebny wyczyn jakim jest, uderzenie pijanego MNIE w twarz, z tzw partyzanta, oraz pozniejsza ucieczke. nastepnie obiecal mi ze nast razem jak mnie spotka powtorzy ow osiagniecie :hahaha: . niestety temat zostal usuniety a szkoda, gdyz mogla z tego wyniknac jakze ciekawa dyskusja. nie pozostaje mi nic innego jak tylko podjac rekawice... zobaczymy gamoniu czy bedziesz taki hop siup tra la la, gdy cie spotkam. zostawiam temat takim jaki jest. kolejne spotkanie zweryfikuje cala reszte.
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: olka »

czarny0 pisze:a było tam chodzić?
było bo teraz wiem jaki to pajac ...
dr Jamajczyk pisze:pozdro dla Szymona i OLii
dzięki dzięki pozdrawiamy wzajemnie i do spotkania bankowo na lepszej bibie:)
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
snafi
początkujący
początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 2007-06-19, 23:33:47

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: snafi »

sobotni wieczór mina pod znakiem 1125
ale widzę w osterode tez wesoło
taka refleksja, szkoda tylko ze nigdy nie widziałem pana miry i już napewno nie zobaczę bo to chyba koniec kariery partyzanta
ignore
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2009-02-09, 13:46:06
Gadu-Gadu: 0

Re: 7.02 Black Music Night - bujamy w rytmie reggae

Post autor: ignore »

oby pan (sz)mira na salonach sie wiecej nie pokazywal
Zablokowany