Wystawa Cmentarz na Rossie

Imprezy w Ostródzie i okolicach

Moderator: Jacek-P

Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Wystawa Cmentarz na Rossie

Post autor: Roma »

Wystawa Cmentarz na Rossie

Starosta Ostródzki, Dyrektor Muzeum w Ostródzie oraz Towarzystwo Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej zapraszają mieszkańców Ostródy i Powiatu Ostródzkiego na wystawę fotografii Aloyzasa Janulisa pt. „Cmentarz na Rossie”. Otwarcie wystawy odbędzie się 14 listopada 2008r. o godzinie 18.00 w Muzeum w Ostródzie. Podczas wernisażu i w okresie trwania wystawy będą do nabycia cegiełki, z których dochód przeznaczony zostanie na renowację cmentarza na Rossie. Serdecznie zapraszamy.
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Wystawa Cmentarz na Rossie

Post autor: czarny0 »

I fajnie,bo ludzi z tamtych stron jest trochę w Ostródzie :brawo
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Wystawa Cmentarz na Rossie

Post autor: Respecta »

ale fajna impreza będzie normalnie biba że szok

proponuję przenieść do działu Ostróda moje miasto
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Wystawa Cmentarz na Rossie

Post autor: czarny0 »

Wpadnij,jak chcesz!!Jeszcze kapela gra,choć święto się skończyło!! :aniol: :aniol: :aniol:
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Wystawa Cmentarz na Rossie

Post autor: dr Jamajczyk »

...choc dzis pracuje z Litwinami i opowiadam o Wilenie to Oi z tego powodu sá tak samo wyrozumiali jaka my dla rudzi renesensu OSTRÓDY z lat przed 1945 bardzo Za£uje ze ten kawa£ek Polski nie bedzie mi dostepny bo ja przeciez tez emigrat ja Wilniuki nie w domu...prosze wiec w imienu tych "dalej" o zdjecia z wystawy do netu to dzi lepsze od TV.....Pozdrawiam
Dziekuje Ci Jah
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Wystawa Cmentarz na Rossie

Post autor: dr Jamajczyk »

...choc dzis pracuje z Litwinami i opowiadam o Wilenie to Oni z tego powodu sá tak samo wyrozumiali jaka my dla ludzi renesensu OSTRÓDY z lat przed 1945 bardzo Za£uje ze ten kawa£ek Polski nie bedzie mi dostepny bo ja przeciez tez emigrat ja Wilniuki nie w domu...prosze wiec w imienu tych "dalej" o zdjecia z wystawy do netu to dzis lepsze od TV.....Pozdrawiam
P.S. filmik w sieci tez OK!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Wystawa Cmentarz na Rossie

Post autor: toledo »

To ciekawa propozycja, ale wypowiedzieć by się musiał moderator, jako że jej realizacja wymaga i techniki i nakładu pracy.
Zablokowany