jak bronic sie samemu

Wszystko co nie pasuje do innych kategorii.

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

jak bronic sie samemu

Post autor: dr Jamajczyk »

Barack Obama przedstawił podczas konferencji prasowej specjalny plan rozwoju szybkiej kolei opracowany przez jego administrację. Prezydent USA podkreślił, że nowy system komunikacyjny nie tylko odciąży amerykańskie drogi, ale także pomoże Stanom Zjednoczonym uniezależnić się od dostaw ropy z zagranicy oraz rozwinąć nowe technologie.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: jak bronic sie samemu

Post autor: Respecta »

wow... powiedz mi tylko...
napisałeś to bo na prawdę tak bardzo Ci się nudzi
czy uważasz że w jakikolwiek sposób dotyczy to Ostródy?


ameryki nie odkryłeś że bardziej oszczędna jest komunikacja masowa...
większość z nas jeżdżąc samochodem wozi powietrze, rzadko mamy komplet zajętych miejsc

nawet lepiej Ci powiem ;]
gdzieś w europie jest już wprowadzona darmowa komunikacja miejska i podmiejska 8)
wystarczy poszperać i znajdziesz odpowiednie info
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Awatar użytkownika
T.P.Smith
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2008-01-18, 10:49:01
Gadu-Gadu: 0

Re: jak bronic sie samemu

Post autor: T.P.Smith »

Dlatego powstają strony gdzie ogłaszaja się ludzie jadący w rózne miejsca. Ogłoszenie i zabierasz osobę, która też chce jechać w to samo miejsce. Tak można pół świata zwiedzić.
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: jak bronic sie samemu

Post autor: dr Jamajczyk »

Smith masz racje czasem nie ruszajá sie z miejsca przed kompem jestesmy doswiadczani faktami histori obecnej a co do POpka respekty fajnie ze piszesz duzo i na tema jak nigdy na temat choc nie wiem po co zadajesz mi tyle pytan skoro to dzial róznosci gdzie kazdy wkleja wszystko i pisze o otaczajácym swiecie a co do mojej nudnosci to nie tyle ze sie nudzilem tylko juz poziom twoich wypiowiedzi zmusil mnie do napisania czego co nie przypomina zdania z poziomu zbdetu co do szukania tu Ostródzkiego wspólnego mianownika to moze tylko tyle ze w ostródzie tez mogla by byc fajna kolej ale Janek nie jest Czarnym Prezydentem
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: jak bronic sie samemu

Post autor: dr Jamajczyk »

....Nie zamierzam czytać tych naukawych wypocin.
Czym innym było powielanie “tajnego” referatu Chruszczowa wygłoszonego na XX Zjeździe KPZR, przez który omal nie wywrócił się ówczesny stalinowski socjalizm, a czym innym jest powielanie przetworzonych wypocin SB, które przewrócą co najwyżej Lecha Wałęsę - jeśli ten nadal będzie grał w grę IPN.
Szczerze mówiąc, to takie medialne trzesięsienie ziemi, które dowodzi jedynie - jeśli objawienia Zybertowicza czytać dosłownie - że Solidarność szmatławym ruchem była. Inaczej mówiąc książka IPN da w pysk kilku milionom Polaków uwiedzionych przez Solidarność. Zobaczą, na czyim pasku szli. Może się tym przejmą autentycznie, a może potraktują jak opad zeszłorocznego śniegu....
Zablokowany