Geje i dzieci ???

Wszystko co nie pasuje do innych kategorii.

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Geje i dzieci ???

Post autor: jezuita »

Wiele ostatnio w kaczogrodzie i telewizorach mówiono o orédziu Pierwszego(dzis) ale pomijajác jego chore odloty jak poglády wiekszosci Polaków. Jednak w sprawie wychowywania dzieci przez pary Inne ( wiadomo jakie) nie jestem za aby taki proceder prawny by£ tolerowany.....
marlon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 152
Rejestracja: 2007-07-27, 11:08:59

Re: Geje i dzieci ???

Post autor: marlon »

Jezuita zdecyduj się w końcu albo cos popierasz albo jestes przeciw. Albo jestes z gejami po jednej stronie albo ich ograniczasz.
Może nie do końca zgadzam sie z Kaczorem ale ja jestem przeciw małżeństwom homo, przeciw nauca przez homo w szkole jako nauczycieli itp. Nie dlatego ze nie, tylko dlatego że mam taki światopogląd i mam do tego prawo.

U ciebie widze typowa dla platformersów postawe czyli niedookreslić sie wcale i trochę za tym i trochę za tym. Tak w życiu na dłuższą mete sie nie da.

Homoseksualizm jest problemem cywilizacyjnym z którym społeczeństwo musi sobie poradzić.
Ja jestem albo za otwarciem praw całkowitych dla homo albo całkowitym ograniczeniem.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Geje i dzieci ???

Post autor: sceptyk »

oj, marlonie, coś mi się zdaje, że jesteś przede wszystkim wyznawcą teorii powstania człowieka w wersji niejakiego Macieja Giertycha. A jeśli mówisz o homoseksualizmie, to przydałoby się mieć trochę wiedzy. Mam nadzieję,że nie jesteś nauczycielem, bo to dopiero byłby problem cywilizacyjny na skalę naszego miasta :o
Jeśli chodzi o platformersów, to oni rzeczywiście mają jedną straszną wadę - nie oddadzą wam władzy przez najbliższe dziesięciolecia. Innym pewnie oddadzą, ale nie wam - ludzie się już na was poznali przez dwa lata rządów - na Najmowiczu również - spoko, nie będzie nieszczęścia :D
KRewa
początkujący
początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 2007-02-28, 11:30:48

Re: Geje i dzieci ???

Post autor: KRewa »

Ja podejrzewam, że Marlon nie zawsze we dzieciństwie trzymał pod czas snu rączęta na kołdrze, poniewarz zgodnie z teorią jednwego katolickich teoretyków d/s seksualizmu ludzkiego masturbacja prowadzi do zubożenia tkanek mózgowych (nieodwracalnego).
Panie miej nas w opiece przed Malrolno podobnymi, bo jak nadejdzie Brando to dopiero będzie kicha.
Gdyby głupota (i zawiść) miały skrzydła wielu by już odleciało w ..........
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Geje i dzieci ???

Post autor: jezuita »

wasze osobiste wytyki mam wiecie gdzie a co do zdania jestem za tym aby ludzie mieli wybór co chca robic sá dorosli ale dzieci niech zostawiá w spokoju to chyba proste
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Geje i dzieci ???

Post autor: jezuita »

....a do Ciebie sceptyku- jestem czlowiekiem bez partynym i prosze sie tego trzymac...jak dla mnie to w Polsce nie ma jeszcze czasów na Wolná Polske gdzie czlowiek zyje i zarabia godnie nawet jak rzasdzi PO (Piepszenie O- tym czego nigdy nie zobaczysz) czy inny Pic i Sciema czyli PRL 4...jestem za tym aby 90% polityków i samorzadowców wys£ac na wolne....
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Geje i dzieci ???

Post autor: sceptyk »

jezuito, szata trochę cię zmieniła, więc nie będę ci za bardzo dokuczał :)
1. to że jesteś "bez partyjny" - to szczęście dla każdej partii, jakiejkolwiek.
2. jeśli nie zauważyłeś, że Polska to wolny kraj, to, być może, nie jesteś na haju, bo w końcu szata zobowiązuje, ale za dużo się modlisz- jako jezuita oczywiście i nie dostrzegasz rzeczywistości. A w tej rzeczywistości młodzi, wykształceni i pracowici ludzie zarabiają, pobierają się, kupują mieszkania, jeżdżą na wczasy itd itp. Tego, że jesteś nieudacznikiem, nie zwalaj na państwo, bo to nie jest problem państwa. ale twój.
3.Nie martw się o cudze dzieci - zrób najpierw własne i o nie się martw jako praworządny obywatel, czego ci serdecznie życzę :)
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Geje i dzieci ???

Post autor: dr Jamajczyk »

sie lecz
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Geje i dzieci ???

Post autor: toledo »

Czy czasem na tym chociaż forum rozróżnia się geja od pedofila? W deprawacji dzieci geje mają marginalny udział. Główną siłą niszczącą są tu osobnicy heteroseksualni z patologicznymi skłonnościami.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Geje i dzieci ???

Post autor: Respecta »

albo ujmę to inaczej ;] bardziej zwięźle ;]

gej - kocha wszystkie dzieci bo wszystkie dzieci są nasze
pedofil - kocha się Z dziećmi

Geje nie są pedofilami
tak samo jak my zakochują się w swoich równolatkach
z niewielkimi różnicami w wyborze partnera
ale nie powinniśmy się mieszać kto z kim sypia tylko jakim jest człowiekiem

wielu gejów jest głęboko ukrytych w naszym zaściankowym państwie
wasi sąsiedzi, szefowie nawet nauczyciele waszych dzieci mogą się okazać gejami
mogą mieć nawet "normalne" rodziny aby się zamaskować

teraz w naszym państwie gej traktowany jest niemal tak samo
jak kiedyś były traktowane "czarownice"
to nie świadczy o nas dobrze
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Awatar użytkownika
skecz
początkujący
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 2004-07-08, 00:31:04
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Geje i dzieci ???

Post autor: skecz »

homoseksualizm doprowadzi do niżu demograficznego a co za tym idzie do zagłady ludzkości
ale skecz
MatrixOST
początkujący
początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 2009-08-29, 14:13:40
Gadu-Gadu: 1172445

Re: Geje i dzieci ???

Post autor: MatrixOST »

A czy myślicie, że homoseksualizm jest dzisiejszym "wymysłem". W starożytnej, klasycznej Grecji był raczej zjawiskiem normalnym. Nawet na wazach są sceny przedstawiające zoofilię. I jakoś nauka starożytnych przetrwał do dziś. A i ludzie nie wyginęli. Także nie mówcie, że jest to problem społeczny dzisiejszy. :wink:
Awatar użytkownika
skecz
początkujący
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 2004-07-08, 00:31:04
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Geje i dzieci ???

Post autor: skecz »

Gdzieś tam coś takiego się działo, z tym że trzeba zwrócić uwagę na to, że gdzieś tam ktoś tam usłyszał pocztą pantoflową, jakieś "ploty" i w ogóle - tak ogólnie rzecz biorąc - w tym świecie, media coraz szerzej rozpowszechniały swoje wieści, docierały nawet do takich miejsc gdzie ludzie nawet nie wiedzieli a tym bardziej nie mieli pojęcia o tym, gdzie życie toczyło się tak jak powinno się toczyć, czyli związek tworzy kobieta i mężczyzna a nie inaczej i taki człowiek patrzy w te szkło (TV) i nie dowierza. Przegięcie pały.
ale skecz
Zablokowany