O forum

Uwagi, propozycje, zmiany, itp. Wszytko co dotyczy bezpośrednio serwisu Ostróda Online.

Moderator: Jacek-P

czujnik zła
początkujący
początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 2008-10-26, 19:38:34
Gadu-Gadu: 0

O forum

Post autor: czujnik zła »

A mnie doszły słuchy,że to forum to lipa-papa.Współczuję Panu Staroście,współc......wszystkim kogo tu obrażają,snują pajeczyny nienawiści.Zero konkretów-tylko nienawiść ,ksenofobia,pseudo walka polityczna.Jak wszystko,to i to się znudzi,nie pozdrawiam moderatora-żegnam i zachecam-olejmy to forum SLD.Patulki.Ja osobiscie już na łamach tego plagiatu forum się nie odezwę,szkoda czasu :aniol:
czujnik zła
początkujący
początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 2008-10-26, 19:38:34
Gadu-Gadu: 0

Re: Wielkie serducho

Post autor: czujnik zła »

jakie pensje kolego toledo?Ostatnia sesja RM?Warto zobaczyć.Pobory samorządowców są objęte tajemnicą!!!Wiesz?
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: Wielkie serducho

Post autor: ostrodzianin »

Masz rację czujniku zła - to forum przestało być obiektywne - moderator dopuszcza do obrzucania błotem inne osoby. Objawy nienawiści, ksenofobii i szowinizmu.
Niech zostaną tu same komuchy.

To już koniec. To mój ostatni wpis.
KRewa
początkujący
początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 2007-02-28, 11:30:48

Re: Wielkie serducho

Post autor: KRewa »

i chwała Bogu.
Gdyby głupota (i zawiść) miały skrzydła wielu by już odleciało w ..........
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Wielkie serducho

Post autor: Jacek-P »

Do użytkowników "czujnik zła" i "ostródzianin".

Nie pierwszy raz forum jest uznawane za pro SLD, nieobiektywne. Przyzwyczaiłem się. Ile opcji politycznych, tyle wersji, kogo wspiera to forum.
Forum nie wspiera nikogo poza samymi użytkownikami, którzy się na nim wypowiadają. Mają swobodę, każda ze stron. Nie jest moją rolą równoważenie ilości wypowiedzi użytkowników należących do różnych opcji politycznych. Byłoby to zaprzeczenie demokracji i swobody wypowiedzi.
ostrodzianin pisze:Masz rację czujniku zła - to forum przestało być obiektywne - moderator dopuszcza do obrzucania błotem inne osoby. Objawy nienawiści, ksenofobii i szowinizmu.
To oczywista manipulacja i gra słów. Forum nie jest prasą, telewizją, gdzie obiektywizm jest niezbędny. Tu się wypowiadają ludzie o różnych poglądach. Subiektywizm jest tu czymś naturalnym.

Nikt na tym forum nie jest i nie będzie obrażany. Jeśli pojawiają się takie wypowiedzi natychmiast je usuwam. Każdy kto twierdzi inaczej mija się z prawdą. Czym innym jest obrażanie a czym innym krytyka i ocena. W tym właśnie dostrzegam problem niektórych użytkowników. Nie potrafią tego odróżnić. Wielokrotnie podkreślałem i ponownie przypomnę. Jeśli ktoś naruszył twoje dobre imię, pomówił, masz prawo zwrócić się do organów prawa w celu dochodzenia swoich praw. Nie do przyjęcia jest też twierdzenie , że na forum jest ksenofobia i szowinizm.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Re: Wielkie serducho

Post autor: euroostrodzianin »

Tylko winni się tłumaczą. A ty Krewa od kiedy zabiegasz o względy Boga? Od tej historii z donosem na księdza?
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Wielkie serducho

Post autor: Jacek-P »

euroostrodzianin pisze:Tylko winni się tłumaczą
Nie zaniżaj poziomu euroostrodzianinie. Wiem, że stać cię na lepszą wypowiedź. Odrobina dobrej woli a nie złośliwość tu jest potrzebna.
Dałem się złapać w dyskusję z góry skazaną na niepowodzenie, więc kończę.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Re: Wielkie serducho

Post autor: euroostrodzianin »

Przepraszam, ale jakiego poziomu? :|

Poziomu Krewy, jasia wędrowniczka, misia polarnego czy też Hrywny?

Dno wypowiedzi. Poniżej tego poziomu nie da się zejść. Sam sobie jesteś winny uczyniłeś (w znaczeniu "pozwoliłeś") z tego forum pole bitwy na którym przeciwnicy nie używają cywilizowanej broni tylko obrzucają się gó...nem.
Tymczasem jak napisał Wyspiański "nie polezie orzeł w gówna" - stąd też zostaną Ci, którym ten oręż pasuje.
Ja w przeciwieństwie do tych co już to forum opuścili - będę się jedynie temu przyglądał z pewnej odległości co by mnie smród w nozdrza nie raził.

pozdrawiam
euroostrodzianin
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Wielkie serducho

Post autor: toledo »

Pamiętaj tylko o jednym: byc jest zawsze trudniej niż nie być.
Pozdrawiam
euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Re: Wielkie serducho

Post autor: euroostrodzianin »

Wiem toledo, dlatego będę tu.
czujnik zła
początkujący
początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 2008-10-26, 19:38:34
Gadu-Gadu: 0

Re: Wielkie serducho

Post autor: czujnik zła »

W pełni popieram euroostródzianin.Też nie chcę się ubrudzić fekaliami hrywny i innych czyli tego samego gościa(lub układu).A tak na marginesie wolałbym aby anonimowość na tym forum zniknęła.I tak wszyscy wiedzą kto kim jest(szczególnie PAN MODERATOR-zna nasze IP).Tylko ,że jest to trochę niebezpieczne nie tyle dla nas,co naszych bliskich,słyszało się to i owo ....... ciekawe Panie Jacku czy chciałby pan aby Panu bliska osoba odebrała telefon dziwnego rodzaju,,zaraz Pani odbierze trumnę"-śmieszne to nie jest ,niestety tak sie działo(fakt).:o Widziałbym trochę opiniodawczych wpisów,może z odrobiną ironii ,ale nie prostactwem,ubliżaniem publicznym osobom i ich otoczeniu.Jest szansa ,przy niezłej aktywnosci na tym forum aby wiele rzeczy próbowac zmienić,wskazac błędy,wydać rozbiezne opinie ,ale opinie a nie paszkwile.Przecież tak wiele dzieje się dobrych rzeczy,inwestycji,reorganizacji betonu nie ruszanego latami,jest doprawdy o czym pisać.Chorobą naszego srodowiska jest niezdrowa rywalizacja samorządowów,prowadząca do nikąd.Razem mozna zrobic wiele-to nie propaganda socjalistów-zyciowa prawda.Pozdrawiam Toledo :)
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Wielkie serducho

Post autor: czarny0 »

:o :o :o ale macie tu jazzzzzdę :D :D :D -po jakich dragach?...oooo jaaaa.... :o :o Pozdro :D :D :aniol: :evil:
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Wielkie serducho

Post autor: Jacek-P »

czujnik zła pisze:A tak na marginesie wolałbym aby anonimowość na tym forum zniknęła.I tak wszyscy wiedzą kto kim jest(szczególnie PAN MODERATOR-zna nasze IP).Tylko ,że jest to trochę niebezpieczne nie tyle dla nas,co naszych bliskich,słyszało się to i owo ....... ciekawe Panie Jacku czy chciałby pan aby Panu bliska osoba odebrała telefon dziwnego rodzaju,,zaraz Pani odbierze trumnę"-śmieszne to nie jest ,niestety tak sie działo(fakt).:o
Administratorzy mają wgląd w adresy IP. Nic to jednak nie ma wspólnego z wiedzą kto jest po drugiej stronie. Proszę nie sugerować, że ujawniam dane użytkowników, gdyż jest to niezgodne z prawdą. Co do skojarzen i adresów IP proszę przeczytac tekst Czy radny plotkuje?, być może wyjaśni to niezrozumiałe kwestie.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: O forum

Post autor: Respecta »

nie bez przyczyny istnieje taka instytucja jak Główny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych http://www.giodo.gov.pl/

pozatym specjalna ustawa o ochronie danych osobowych nie umożliwia osobistego wyśledzenia danych osobowych
mogą to zrobić jedynie odpowiednie władze na przykład policja lub prokuratura gdy zgłosi się podejrzenie przestępstwa :twisted:
czujnik zła pisze: (...) wolałbym aby anonimowość na tym forum zniknęła.I tak wszyscy wiedzą kto kim jest (...)
Ty hipokryto spójrz na siebie
zaświeć przykładem zanim będziesz wygłaszał takie bzdury
bo tylko się ośmieszasz
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Zablokowany