Najleprzy i Najgorszy warsztat samochodowy w Naszym miescie

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Spike
początkujący
początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 2006-04-18, 11:49:29

Najleprzy i Najgorszy warsztat samochodowy w Naszym miescie

Post autor: Spike »

Wasze doświadczenia na powyższy temat. Gdzie najlepiej naprawiać samochód. Zapraszam do dyskusji.

Moi znajomi chwalą sobie np. przydomowy warsztat samochodowy zlokalizowany na ul. Władysława Jagiełly. Nie znam dokładnego adresu, ale maja podobno porządny sprzęt.
teges
początkujący
początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 2011-03-20, 19:30:53
Gadu-Gadu: 0

Re: Najleprzy i Najgorszy warsztat samochodowy w Naszym mies

Post autor: teges »

Na obwodnicy jadąc na ul Jaracza pewnie orientujecie się o kim mówię , podobno mają tam sporo pracy i trzeba czekać ,ja właśnie wjechałem, wszystko było ok ale! dojechałem tylko do naszego ronda i co auto kaput , wcześniej kupiłem sam nową cześć którą kazali mi kupić a okazało się że moją nową część podmienili na starą podkleili na silikon i dopóki auto sie nie zagrzało było ok po nagrzaniu silikon puścił i duuupa ,poprostu banda Złodziei ,jest jeszcze pewien warsztat na Bolesława Prusa ale też nie polecam skasują was podwójnie i wymyślą wam sporo innych usterek niepotrzebnych wiem ze własnego doświadczenia, myślę że to komuś da do myślenia o tych dwóch warsztatach ,pozdrawiam
misiek_dudek
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2008-08-10, 18:11:13
Gadu-Gadu: 0

Re: Najleprzy i Najgorszy warsztat samochodowy w Naszym mies

Post autor: misiek_dudek »

A ja jeżdżę zawsze do Grzegorza Witusa na ul. 3-go Maja w Ostródzie. Chwalę sobie. Geometria, komputer i przede wszystkim ręce ! Czasem z terminami jest ciężko ale warto zajeżdżać i się umawiać.
Zablokowany