EKOBUD - RACŁAWICKA ???

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

trebor999
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2010-03-27, 12:04:38
Gadu-Gadu: 0

Re: EKOBUD - RACŁAWICKA ???

Post autor: trebor999 »

Monikal masz rację, że tyle jest mieszkań do sprzedaży w budynku przy Racławickiej. Utworzono specjalnie biuro nieruchomości w Warszawie bo liczą, że ludzie ze stolicy skuszą się na te mieszkania. Dla nich cena 4000 nie jest wysoka i w opisie opisując nasze miasto w superlatywach liczą na sprzedaż jako lokum na wypady urlopowe. W OPB też nie jest lepiej ze sprzedażą mieszkań. Do biura jak się dzwoni to niby rezerwacje są na dużo mieszkań, ale zaraz info że sporo ludzi stara się o kredyt i niestety go nie dostaje. Dopóki banki nie zmienią polityki kredytów hipotecznych to mieszkań pustych w nowych budynkach będzie sporo. Patrząć wstecz z 3 lata jak warunki były dogodne mnóstwo ludzi kupowało mieszkania. Zobaczcie na Piastowskiej pierwsze 4 bloki rozeszły się jak świeże bułeczki, a teraz ile jest wolnych mieszkań i garaży.
gabi
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2010-11-08, 09:56:02
Gadu-Gadu: 0

Re: EKOBUD - RACŁAWICKA ???

Post autor: gabi »

Nie oskarżam nikogo. Nie miałam zamiaru też nikogo obrażać. Jeśli czujesz się urażona, to przepraszam. Ale te dane na gratce są nieaktualne. Ale to nie Twoja wina.
zenon
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2010-10-16, 16:28:37
Gadu-Gadu: 0

Re: EKOBUD - RACŁAWICKA ???

Post autor: zenon »

Monikal pisze:Nie jestem przeciwniczką żadnej firmy, nie pracuję w budowlance. jestem klientem ,który chce kupić mieszkanie. OPB tez mnie nie zachwyca.

ja nie kłamię.
http://dom.gratka.pl/mieszkania-sprzeda ... ka,ul.html

tylko proszę cię, nie mów mi ,że to sprzedaje agencja Klonowski z Warszawy, bo każdy wie, kto jest właścicielem ekobud.
Zyczę tej agencji, która ma w swojej ofercie tylko mieszkania ekobudu, żeby sprzedawała jak najwięcej.
nie pozdrawiam, osoby, która bezpodstawnie oskarża.
ja mam jednego sąsiada :!:
zenon
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2010-10-16, 16:28:37
Gadu-Gadu: 0

Re: EKOBUD - RACŁAWICKA ???

Post autor: zenon »

Gabi, powiedz szczerze, ile jeszcze jest tam mieszkań do sprzedaży , z tych prawie 90 lokali ? Bo jak wchodzę w aktualną ofertę to nadal jest oferowane przeszło 50 mieszkań.
http://dom.gratka.pl/mieszkania-sprzeda ... ka,ul.html

i jeszcze na ul. Piastowskiej jest oferowane przeszło 30 mieszkań
http://dom.gratka.pl/mieszkania-sprzeda ... ka,ul.html
Monikal
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 2009-05-09, 19:32:20
Gadu-Gadu: 0

Re: EKOBUD - RACŁAWICKA ???

Post autor: Monikal »

Powiedzcie, wie ktoś jak sprzedają się mieszkania tam. Bo przypadkiem mówiła mi koleżanka, że dają duże rabaty, prawie cały Vat upustu.
ERYK
początkujący
początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 2009-03-28, 20:23:38
Gadu-Gadu: 0

Re: EKOBUD - RACŁAWICKA ???

Post autor: ERYK »

Kliknij aby powiększyć

Już się pojawiły kolejne mieszkania Ekobudu w Ostródzie, za Szkołą nr 6. - ogłoszenia na Gratce- ul. Skłodowskiej-curie

Wygląda to lepiej niż na przeciwko Spółdzielni Jedność. Ale bez rewelacji w/g mnie, za blisko postawione dwa bloki, bez odległości między oknami. No i jak dla mnie za wysokie te budynki. a ceny za metr sprawdźcie sami :)
zenon
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2010-10-16, 16:28:37
Gadu-Gadu: 0

Re: EKOBUD - RACŁAWICKA ???

Post autor: zenon »

Muszę wam powiedzieć, że dosyć mocno się zdenerwowałem :oops: :twisted:
Powodem jest to , że w moim pionie w budynku ekobudu- ktoś kupił mieszkanie kilkadziesiąt tysięcy taniej niż ja, jak oddawali w tamtym roku blok. Jestem niemiło zaskoczony, ze deweloper tak obniżył ceny. Wychodzi na to,że nie warto kupić mieszkania od razu po oddaniu, albo podczas budowy- bo przepłacisz !
Jestem złyyyyyyyyyyyyyy :-x
Monikal
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 2009-05-09, 19:32:20
Gadu-Gadu: 0

Re: EKOBUD - RACŁAWICKA ???

Post autor: Monikal »

Nie przesadzaj Zenek. Masz mieszkanie to się ciesz. Bo inni nie mają.
A ja już czekam na inwestycję ekobudu pod Ostródą na Szafrankach. Mają podobno ruszyć w przyszłym roku a skończą budowę w 2014-2015 r. Znajoma mi mówiła, że tam powstanie super osiedle szeregowców, oraz jeden budynek o niskiej zabudowie (chyba do 2 piętra). Ekobud ma zagospodarować teren , stworzyć plac zabaw, oraz tereny zielone. a mieszkańcy mają mieć ogródki przy mieszkaniach. Całość ma być ogrodzona z bramą wjazdową dla mieszkańców. Ma być to takie mini osiedle o nowej architekturze .Podobno najładniejsze ze wszystkich inwestycji jakie zrealizował Ostródzki ekobud. Zobaczymy- ja się piszę na dom szeregowy, bo to inna bajka niż mieszkanie w bloku.
zenon
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2010-10-16, 16:28:37
Gadu-Gadu: 0

Re: EKOBUD - RACŁAWICKA ???

Post autor: zenon »

Przy Racławickiej powstaje kolejny budynek. Chyba OPB stawia ; tu są jakieś komentarze:

http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 42&page=96
Zablokowany