bez komentarza

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: bez komentarza

Post autor: toledo »

A czegoż innego można się było spodziewać? To "normalny" stan po każdej masowej imprezie.....
MatrixOST
początkujący
początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 2009-08-29, 14:13:40
Gadu-Gadu: 1172445

Re: bez komentarza

Post autor: MatrixOST »

Właśnie... Jak na 1 dzień zjedzie się buractwo na Disco trzaski to gitara. A po 4 czy 5 dniach imprezy taki sam syf by zostawili...
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: bez komentarza

Post autor: toledo »

O, przepraszam! Panie Jacku, 10 godzin przed zamieszczeniem tych zdjęć "nostródzka" na wm poinformowała, że śmieci już posprzątane?

http://ostroda.wm.pl/13883,Rekordowy-Os ... tiwal.html
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: bez komentarza

Post autor: Jacek-P »

Komentarz z mojej strony jest jednak konieczny.
Nie chodzi o same śmieci. Po imprezie, to nieuniknione. Chodzi o pewne standardy, o których tyle ciągle słyszymy. Problem polega na tym, że otwiera się miejsce publiczne a plaża nim jest, które jest brudne, śmierdzące, z rozkładającymi się resztkami jedzenia i przez wiele godzin śmieci walają się po całej plaży. Zdjęcia zostały zrobione wczoraj o godz. 20:00. Ani to ładnie nie wyglądało ani dobrze nie świadczyło o zarządzającym tym terenem. Teren po prawej stronie był wczoraj wysprzątany do ostatniego papierka, natomiast plaża miejska została pozostawiana sama sobie. Sprzątać można było równolegle z demontażem ogrodzeń. Nie zajęłoby to wiele czasu. Na dowód tego niech będzie fakt, że plaża miejska dziś od piątej rano była szybko sprzątana i będzie jeszcze zagrabiona. Epika sprzątająca zrobiła to w niecałe 4 godziny. Zatem można. Czemu nie wczoraj? To pytanie pozostawiam bez odpowiedzi.
Wielu osobom przeszkadzał bałagan na mieście, pełne kosze i śmieci wokół nich, mimo iż były sprzątane w przyzwoitym tempie. Proszę teraz sobie wyobrazić sytuacje z plaży w mieście i to przez cały poniedziałek. Cały dzień miasto w śmieciach.
Akceptowalne?

Poniżej zdjęcia z rana

[foto2=left]http://ostrodaonline.pl/images/stories/ ... g_3598.jpg[/foto2]




[foto2=left]http://ostrodaonline.pl/images/stories/ ... g_3599.jpg[/foto2]




[foto2=left]http://ostrodaonline.pl/images/stories/ ... g_3601.jpg[/foto2]
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
Honesto
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2010-08-17, 09:17:46
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kątno-Ostróda-Warszawa

Re: bez komentarza

Post autor: Honesto »

To co działo się wczoraj na miejskiej plaży przerosło wszelkie wyobrażenia. :o Ludzi którzy przychodzili na plażę łapali się za głowę, dzwonili do gazet i telewizji. Po pojawieniu się dziennikarzy nastąpiła panika porządkowych,jak widać skuteczna wizyta mediów :brawo: uchroniła miasto przed całkowitą kompromitacją. Byłam świadkiem jak kilka osób dzwoniło do telewizji i gazet z prośbą o interwencje.(do straży miejskiej również lecz oni odpowiadali że nic zrobić nie mogą) To czego nie widać na zamieszczonych zdjęciach to np.dzieci bawiących się w hałdach śmieci :bije: ,psów i biednych przeszukujących to nieszczęsne wysypisko. Brak odpowiedniego zabezpieczenia po imprezie (wybór jedynej czynnej plaży w mieście pozostawię bez komentarza) mogło narazić mieszkańców na zagrożenie bakteriologiczne. Ostróda Reggae Festiwal to wspaniałe wydarzenie,szkoda tylko że po tylu latach doświadczeń zdarzają się aż tak kompromitujące wpadki. Oby w przyszłym roku było ich mniej. ;)
Kacper
początkujący
początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 2010-01-24, 08:12:09
Gadu-Gadu: 0

Re: bez komentarza

Post autor: Kacper »

No niestety tak to bywa przy tak dużych imprezach. Miasto ciągle szuka jakiegoś optymalnego wyjścia nie jest to łatwe. I niestety utrudnienia dla mieszkańców zawsze będą przy takim najeździe festywalowiczów. Drodzy mieszkańcy trzeba trochę cierpliwości na te kilka dni w roku.
Pozdrawiam serdecznie
wygrzeb
początkujący
początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 2008-06-02, 20:43:54
Gadu-Gadu: 0

Re: bez komentarza

Post autor: wygrzeb »

Dobra robota moderator. :?
A swoją drogą ciekawe ile tego syfu zostało jeszcze pod warstwą piasku? A deszczyk będzie sobie padał i padał... i spłukiwał wszystko wprost do jeziora.
W każdym bądź razie moja noga w tym roku już tam nie postanie.
Sanepid już wystawił organizatorom festiwalu cenzurkę - PLAŻA NIECZYNNA, BAKTERIE COLI.
Luiza22
początkujący
początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 2009-09-05, 08:27:40
Gadu-Gadu: 0

Re: bez komentarza

Post autor: Luiza22 »

Jeszcze dwa tygodnie wakacji a nie ma plaży i kąpieliska - WSTYD
ost2006
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-24, 13:02:20

Re: bez komentarza

Post autor: ost2006 »

"normalny" stan po każdej masowej imprezie? ja się z tym nie zgodzę dla mnie to nie jest "normalny stan" Nieroumiem, tam koszy na śmieci nie było? czy jak? Człowiek kulturalny i dobrze wychowany nie zostawi po sobie śmieci a je pozbiera w reklamówkę albo worek i wrzuci tam gdzie trzeba!!! Toświadczy o tych ludziach o ich wychowaniu niestety:(
wygrzeb
początkujący
początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 2008-06-02, 20:43:54
Gadu-Gadu: 0

Re: bez komentarza

Post autor: wygrzeb »

ost2006 pisze: Człowiek kulturalny i dobrze wychowany nie zostawi po sobie śmieci a je pozbiera w reklamówkę albo worek i wrzuci tam gdzie trzeba!!! Toświadczy o tych ludziach o ich wychowaniu niestety:(
Ekolodzy, psia ich mać. Wszystko na pokaz. Wszystko dęte i udawane.
Cytat ze strony organizatorów:
Dzięki Wam wszystkim ideały tak ściśle związane z muzyką reggae - jedność, tolerancja i miłość, po raz kolejny okazały się realnymi wartościami, które tak wspaniale urzeczywistniły się w trakcie festiwalu. Mamy nadzieję, że pozostaną one w naszych sercach na zawsze, czyniąc nas lepszymi ludźmi. Wam zawdzięczamy wiarę, że dobra muzyka i pozytywny przekaz potrafią zmieniać świat.

BUAHAHAHAHAHA.. co za bełkot. Chyba jeszcze są pod wpływem .. tej miłości :D

http://www.ostrodareggae.com/content/vi ... 1/lang,pl/

Podziękuj organizatorom. Dodaj swój komentarz.
8)
misi44cz3k
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-08-27, 02:16:06
Gadu-Gadu: 0

paaaanie Jackuuuu

Post autor: misi44cz3k »

odnośnie komentarza na stronce ostróda reggae..
cyt. Tu macie mnóstwo gorących fotek z pola namiotowego. Rozejrzyj się, może znajdziesz gdzieś w tym tłumie siebie

hmm obejrzałam fotki i nie znalazłam na nich ani siebie ani żadnego rastamana. hmmm może przez określenie 'siebie' ma PAN na myśli ŚMIECI pozostawiona po nas. Przepraszam ale my nie jesteśmy śmieciami.

po 2. Śmieci zostawiliśmy- syf . Racja. ale ta impreza trwała 4 dni .... a po 2 płaciłam za pole wiec to toitoi zasr...anym obowiązkiem było to posprzatać więc po co media ? Inteligentny człowiek zadzwoniłby do tej firmy bądź jej głównego szefa a nie szukał sensacji. Kosze przepełnione ? Najwidoczniej MIASTO nie przygotowało sie na przyjęcie takiej liczby ludzi. ; ]
misi44cz3k
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-08-27, 02:16:06
Gadu-Gadu: 0

JEŚLI CHODZI O PLAŻE

Post autor: misi44cz3k »

LUUUDZIEEE! o co ten hałas , plaza tak czy siak była zamknięta gdyz była wywieszona czerwona flaga ! DALTONIŚCI ? czerwona flaga=zakaz kąpieli...
a co do koszy na śmieci jak juz mówiłam gdzie ja te smieci miałam wyzucic jak kosze przepełnione OGARNIJCIE SIE LUDZIE !
Zablokowany