Parking przy Willi za pieniądze z UE

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

Radek
początkujący
początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 2006-10-03, 20:12:52
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Parking przy Willi za pieniądze z UE

Post autor: Radek »

Szczęka mi opadła jak to zobaczyłem. Przy luksusowej Willi nad Drwęckim (apartamenty po ok. 10,000 zł za metr) powstaje parking od strony Mickiewicza (na wysokości Urzędu Pracy) za pieniądze z... Unii Europejskiej! Przy okazji stawiania Willi i budowy parkingu wycięto wiele drzew, które przecież powinny być chronione jako atut mazurskiego miasta.
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Parking przy Willi za pieniądze z UE

Post autor: kaczor »

większość tych drzew była chora i tak przeznaczona była pod wycinkę. gdzieś jest załącznik w sieci o tym.
Mgoworko
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2010-05-08, 16:41:28
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Parking przy Willi za pieniądze z UE

Post autor: Mgoworko »

Gdyby były drzewa, nie było by parkingu, gdyby nie było parkingu nie było by hotelu, a bez hotelu miejsc pracy. A więc co lepsze ;>?
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Parking przy Willi za pieniądze z UE

Post autor: ALCHEMIK »

Ja jestem za drzewami :evil:
A o ile pamięć mnie nie myli, to w Ostródzie wycinka drzew pod ochroną to już nasza tradycja :o Przy budowie hotelu również słowikowego na cmentarzu w mieście wycięto kilkanaście drzew pod ochroną i zdewastowano kilka nagrobków ujętych w rejestrze konserwatora zabytków. I co się stało? Sprawę umorzono z braku cech przestępstwa :!: :!: To jest żenujące co dzieje się w tym mieście. Drzewiecki mówiąc, że Polska to dziki kraj miał chyba na myśli Ostródę? Widocznie tędy przejeżdżał. :beksa: :beksa: :beksa:
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Awatar użytkownika
Mictlan
początkujący
początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 2005-01-10, 00:05:09
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode Ostpreussen

Re: Parking przy Willi za pieniądze z UE

Post autor: Mictlan »

Niestrudzony obrońca porządku i ładu moralnego...
Wszystko lepsze od tego zasyfiałego zagajnika... Może lepiej zainteresuj się szkodliwością psich kup na miejskie trawniki...
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Parking przy Willi za pieniądze z UE

Post autor: ALCHEMIK »

Żebyś był obiektywny to bym poddał pod rozwagę twój post! A prawo powinni przestrzegać wszyscy i wszystkich powinno się za jego nieprzestrzeganie rozliczać. Więc dopóki jednym będzie można więcej od innych, to będę się buntował. :bije: :cisza:
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Zablokowany