oszczedzajmy mądzrze na tym co trzeba ale nie na starszych i

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Anioł Stróż
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2010-03-22, 16:04:39
Gadu-Gadu: 0

oszczedzajmy mądzrze na tym co trzeba ale nie na starszych i

Post autor: Anioł Stróż »

rozumiem ze ZKM chce oszczedzac ,tylko nie do konca rozumiem wszystko a to mianowicie dlatego ze wydawało mi sie do tej pory ze ZKM to firma usługowa dla mieszkanców miasta Ostródy i w dodatku utrzymywana po czesci z naszych podatków ,a nie firma nastawiona wyłacznie na zyski. Druga sprawa to dlaczeko nie mam na stronie ostródaonline mapki i rozkladu jazdy autobusów .przeciez była ????????? chociaz nie dokonca dbano o wizerunek tej strony ,a co za tym idzie wizerunek ZKM .Jest w naszym miescie duzo osób niepełno sprawnych ,w podeszłym wieku ,niedowidzacych itp. ktorzy maja problem z odczytywaniem rozkładu i czestym z tego powodu oczekiwaniem na autobus i przesiadywaniem na przystankach .O wiele łatwiej było by im zerknąć w domu na internet ktory napewno posiadaja dzieci lub wnuki. Czy dyrekcja ZKM na tej ludzkiej nieporadnosci i niedomaganiach zdrowotnych naszych mieszkanców takze zamierza oszczedzac ????????,nie zamieszczając strony z rozkładem jazdy autobusów.Przeciez własnie ci ludzie , w podeszłym wieku, budowali te miasto. .Mysle ze jako zwierznik rada miasta i burmistrz w trosce o tych ze własnie mieszkanców no i napewno o przyszłych wyborców ,powinni zareagowac na to i pochylic głowe nad tym problemem ,a nie tylko pokazywac wszystkim w naszej telewizji miejskiej ,jak wspaniale potrafią sie kłocic i nawzajem sobie dokuczac. pomozcie starszym i niepełno sprawnym ,,,zawsze moazecie przestac rzadzic ,i decydowac o innych i ich zyciu ,ale napewno kiedys tez bedziecie starzy i niedołezni . :idea:
MatrixOST
początkujący
początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 2009-08-29, 14:13:40
Gadu-Gadu: 1172445

Re: oszczedzajmy mądzrze na tym co trzeba ale nie na starszych i

Post autor: MatrixOST »

Ja zaprzestałem korzystać z usług ZKM jak parę razy autobus zajechał równo z pociągiem wjeżdżającym na peron. Stwierdziłem, że to zbyt ryzykowne...
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: oszczedzajmy mądzrze na tym co trzeba ale nie na starszych i

Post autor: kaczor »

ze tak powiem jest dostępny rozkład jazdy autobusów w sieci i można sobie zapisać go na dysk bo każda linia jest w .pdf

ROZKŁAD

wystarczy kliknąć na numer linii i się wyświetla do wyboru normalny / świąteczny / dodatek
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: oszczedzajmy mądzrze na tym co trzeba ale nie na starszych i

Post autor: Jacek-P »

Anioł Stróż pisze:Druga sprawa to dlaczeko nie mam na stronie ostródaonline mapki i rozkladu jazdy autobusów .przeciez była ????????? chociaz nie dokonca dbano o wizerunek tej strony ,a co za tym idzie wizerunek ZKM .
wystarczy proste zapytanie:
http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q ... +ostródzie
Pierwszy wynik to rozkład jazdy.

Powód dla jakiego z ostrodaonline znikł link do rozkładu (rozkład nie był u nas) był taki, że ten rozkład był nieaktualny i zawierał sporo błędów. Poza tym nie widziałem powodu, aby co jakiś czas się tłumaczyć za ZKM. Wielu oglądających rozkład wchodząc przez link w serwisie błędnie sądziło, że to my go źle przygotowaliśmy.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
MatrixOST
początkujący
początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 2009-08-29, 14:13:40
Gadu-Gadu: 1172445

Re: oszczedzajmy mądzrze na tym co trzeba ale nie na starszych i

Post autor: MatrixOST »

To nie ma w ogóle linii nr 5 ??
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: oszczedzajmy mądzrze na tym co trzeba ale nie na starszych i

Post autor: kaczor »

od stycznia.
Zablokowany