Święto rewolucji

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Święto rewolucji

Post autor: euroostrodzianin »

http://wiadomosci.onet.pl/2074201,12,ty ... ,item.html

"Tysiące komunistów świętują rocznicę rewolucji", "Rewolucja, Lenin, socjalizm!" "Kłamstwa o Leninie i Stalinie - na śmietnik historii!" - to niektóre z hasła, które wznosili manifestanci."


Wiemy już, że ostródzcy postkomuniści składają hołd Urzędowi Bezpieczeństwa powołanego przez Józefa Stalina. Przemówienia, kwiaty pod pomnikiem UB itd.

Jestem ciekaw jak ostródzcy postkomuniści, świętowali dziś święto rewolucji? Ktoś wie?
Luiza22
początkujący
początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 2009-09-05, 08:27:40
Gadu-Gadu: 0

Re: Święto rewolucji

Post autor: Luiza22 »

Maria Ewa
początkujący
początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 2009-05-08, 14:45:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Święto rewolucji

Post autor: Maria Ewa »

Czyli kiedyś na 7 listopada można było zobaczyć akademię o Wodzu Rewolucji a teraz na 7 listopada Panowie z Lewej Strony wygłaszają prelekcje o sztucznym zapłodnieniu?
Maria Ewa
początkujący
początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 2009-05-08, 14:45:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Święto rewolucji

Post autor: Maria Ewa »

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

Posłanka do Parlamentu Europejskiego prof. Joanna Senyszyn (SLD) zapowiedziała wystąpienie do rządu o wydanie rozporządzenia nakazującego usunięcie krzyży z polskich szkół.

KOMUNA WRACA!!!!!
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Święto rewolucji

Post autor: czarny0 »

Kiedyś straszono niemcem teraz komuną!!!Polak to brzmi-katolik!!! i broń Boże- inaczej /Taaaak...szczególnie czytając niektóre komentarze do tego artykułu- katolików-chrześcijan widać,czuć tę zajadłość w obronie religii,wiary ,narodu,człowieczej godności!...... :( ....Jestem chrześcijanką i bliżej mi do katolicyzmu niż do innej religii...ALE.....NIE WSZYSTKO MUSI MI SIĘ PODOBAĆ ! -dlatego też NIE!-krzyżom,czy innym symbolom religijnym w szkołach i tym podobnych miejscach publicznych.To DYSKRYMINACJA ! Gdzie są obiecywane lekcje etyki-do wyboru-zamiast lekcji religii katolickiej?Gdzie,chociażby, zachowanie pierwszej lub ostatniej godziny lekcyjnej na tę lekcję ?-coraz częściej słyszę,że lekcje te trafiają w środek zajęć lekcyjnych!!!

NIECH ŻYJE WOLNOŚĆ-po polsku :( :( :(

....
pieprzone polskie GODNE piekiełko!
Zablokowany