Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: chochlik »

najsamprzód się spłonię :oops: :oops: Przy okazji paskudnych politycznych dyskusji zostałem zrecenzowany literacko i został nareszcie doceniony mój talent do prawienia złośliwości :D
Muszę sprostować toledo - jestem platformersem, i nie tylko że się tego nie wstydzę, ale poczytuję to sobie to sobie za honor.

Jak widać, młyn zaczyna mielić i będzie mielił do końca - Chlebowskiego już nie ma i nie będzie( bardzo pięknie :brawo: ). Drzewiecki złożył dymisję( musiał, ale szkoda, bo to wyjątkowo wartościowy człowiek i nie umoczony bezpośrednio w debilizm Chlebowskiego). złośliwie mogę powiedzieć, że zgubiło go zamiłowanie do golfa.
Polecą jeszcze inne głowy, zapewne głowa Czumy - i słusznie, bo minister sprawiedliwości powinien ważyć słowa. Grzesia, czyli Schetyny, chociażby PiS wypruł sobie wszystkie flaki, nie da się wrobić w tą aferkę, bo to nie ta półka - on jest za mądry na takie gierki.
Platforma się wzmocni tą aferą, bo powoli zacząłem się obawiać, że sodówa już dudni co poniektórym pod czachą. Dopóki Tusk rządzi Platformą, nie będzie tolerancji dla przekrętów.

Zauważcie jednak ciekawe zachowania:
LSD, po pierwszej fali świętego oburzenia zdecydowanie stonowało, bo zdało sobie sprawę z prawdziwości przypowieści o Marii Magdalenie. Bo raptem przypomnieli sobie o Jaskierni i milionie dolców za ustawę o jednorękich bandytach, i o byłym pośle, którego taki jeden jednoręki korumpował i o tym,że teraz całe sztaby - tajne i nie tajne - zapewne pracują nad stworzeniem kalendarium powstawania prawa o hazardzie i będą miały mnóstwo pytań do niewiniątek z LSD.

Teraz o PiS-e. Pamiętam taką taśmę z nagraniem rozmowy niejakiego Lipińskiego z Beger od kurwików. Tam to dopiero była korupcja - najbardziej obrzydliwa polityczna korupcja z jaką się zetknąłem. I co? Nic, pan Lipiński również pała świętym oburzeniem :o :D :D :D

A jedynym uprawnionym do świętego oburzenia jest społeczeństwo, które powoli ma dość przekrętów polityków i ich z nich rozliczy. I nie rozliczy ich kartką wyborczą, niestety - rozliczy ich nie idąc w ogóle do wyborów - i to będzie największy koszt tej całej afery, bo przykro mi to powiedzieć drogi walterze - Platforma straci, a PiS nic nie zyska - bo ludzie długo jeszcze będą pamiętać i Lipińskiego i aferę gruntową i śmierć pani Blidy i seksafery sojuszniczej Samoobrony i wszystkie inne kwiatkiz waszej grządki.
Na marginesie - święcie się oburzasz na panów polityków z Platformy i biznesmenów od hazardu, co nie przeszkadza wam współpracować na naszym podwórku z ludźmi zdecydowanie bardziej umoczonymi we współpracę z rodzimym biznesmenem od hazardu. Jako prawy i sprawiedliwy katolik powinieneś częściej sięgać do Biblii i wyciągać z niej nauki, ze szczególnym uwzględnieniem opowieści o Marii Magdalenie - przypomnę:" kto jest bez winy, niech rzuci w nią kamieniem"
Ty jednak wolisz Stary Testament i powiedzenie z niego:" oko za oko, ząb za ząb"

Na koniec, mam nadzieję, że to jest początek końca panoszenia się biznesmenów od hazardu i polityków z nimi związanych.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: toledo »

mmgg pisze:[quote="toledo" (a napisałem, że mokro jest w każdej partii), a potem zarzuć mi, że kogokolwiek bronię. Pozdrawiam
to jest właśnie próba wybielenia się którą ci zarzucam , bo inni też są źli[/quote]

A to już kolego Twoja interpretacja. Czytasz niczym cenzor między wierszami, czyli to co nie napisane i przypisujesz mi intencje nie wypowiedziane. Słowem: bawisz się we wszystkowiedzącego. Co ciekawsze z własnego twierdzenia wyciągasz własne wnioski, w tym tak niebezpieczny jak usprawiedliwianie postępku w odniesieniu do postępków innych.
Być może tak myślisz lub czynisz, ale - na Boga - nie przypisuj własnego rozumowania innym. Dla mnie postępek jest takim samym niezależnie od sprawcy, nie zmienia barwy na barwę sprawcy - ma własną. Ot i wszystko.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: toledo »

mmgg, a co znaczy "próba wybielenia się"? Z czego to miałbym się wybielać?
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: sprawiedliwy »

Zauważyłem że zwolennicy PO w Ostródzie mają problem i to dość spory. Na tym forum od dłuższego czasu co niektórzy zapowiadali spektakularne i szokujące aresztowania, przejazdy do Białegostoku i to miało dotyczyć "tzw. prominentnych działaczy SLD" za niejasne kontakty z lokalną branżą hazardową.
A tu jak nie ma tak nie ma tych aresztowań, gremialnych wyjazdów do Białegostoku.
Gorzej - pizgła bomba i to krajowi prominentni działacze PO są zamieszani w ogromną aferę hazardową.
Prokuratura od 5 lat nie potrafi udowodnić winy dla Sławomira J. A co ciekawsze spółka Fortuna otrzymała z ministerstwa finansów zgodę na prowadzenie salonu gry.
Ktoś już tu wcześniej pisał o tym "jak ktoś jest bez winy to niech rzuci kamieniem"..
Coraz mniej jest sprawiedliwych :beksa:
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: chochlik »

ale ty mnie kusisz "sprawiedliwy" - uprzedzam, na złośliwości ze mną nie wygrasz :)

Masz szczęście "sprawiedliwy",że nie zadzierasz z PiS-em, oni pewnie prawo i sprawiedliwie by cię odstrzelili używając do tego Waltera :-D
A ja, jako platformers, spełniając twoje życzenie, wcale nie- prawo i nie-sprawiedliwie, ale za to z czystym sumieniem przypieprzę ci tym kamieniem, tylko musisz konkretniej określić cel. Zapewniam, że będę to robił zgodnie z morałem przypowieści o Marii Magdalenie. :D
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: FinChan »

Kto potrafi czytać ze zrozumieniem, ten zrozumie co
oznacza poniższy
tekst, będący „wyciągiem” z LEX-a, a dotyczący historii
opodatkowania gier na automatach o niskich wygranych.
Miłej lektury!!!

2008.01.01---zmiana--Dz.U.2007.192.1380 art. 1
Art. 45a. 1. (7) Podatnicy posiadający zezwolenie na
urządzanie gier
na automatach o niskich wygranych uiszczają podatek od
gier w formie
zryczałtowanej w wysokości stanowiącej równowartość 180
euro
miesięcznie od gier urządzanych na każdym automacie.

2. Wartość euro ustala się przy zastosowaniu kursu kupna
walut
obcych, ogłaszanego przez Narodowy Bank Polski, z
ostatniego dnia
miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje
zapłata podatku.
>>>(7) Art. 45a ust. 1 zmieniony przez art. 1 ustawy z
dnia
7.09.2007 r. (Dz.U.07.192.1380) zmieniającej nin. ustawę z
dniem
1.01.2008 r.

2004.01.14---tekst jednolity---Dz.U.2004.4.27
Art. 45a. 1. Podatnicy posiadający zezwolenie na
urządzanie gier na
automatach o niskich wygranych uiszczają podatek od gier w
formie
zryczałtowanej, w wysokości stanowiącej równowartość:
1)za okres do dnia 31 grudnia 2003 r. - 50 euro,
2)za okres od dnia 1 stycznia 2004 r. do dnia 31 grudnia

2004 r. -
75 euro,
3)za okres od dnia 1 stycznia 2005 r. do dnia 31 grudnia

2005 r. -
100 euro,
4)za okres od dnia 1 stycznia 2006 r. - 125 euro
- miesięcznie od gier urządzanych na każdym automacie.
2. Wartość euro ustala się przy zastosowaniu kursu kupna
walut
obcych, ogłaszanego przez Narodowy Bank Polski, z
ostatniego dnia
miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje
zapłata podatku.

2003.06.15---dodanie---Dz.U.2003.84.774 art. 1
Art. 45a. (129) 1. Podatnicy posiadający zezwolenie na
urządzanie
gier na automatach o niskich wygranych uiszczają podatek
od gier w
formie zryczałtowanej, w wysokości stanowiącej
równowartość:
1)za okres do dnia 31 grudnia 2003 r. - 50 euro,
2)za okres od dnia 1 stycznia 2004 r. do dnia 31 grudnia

2004 r. -
75 euro,
3)za okres od dnia 1 stycznia 2005 r. do dnia 31 grudnia

2005 r. -
100 euro,
4)za okres od dnia 1 stycznia 2006 r. - 125 euro
- miesięcznie od gier urządzanych na każdym automacie.
2. Wartość euro ustala się przy zastosowaniu kursu kupna
walut
obcych, ogłaszanego przez Narodowy Bank Polski, z
ostatniego dnia
miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje
zapłata podatku.
>>>(129) Art. 45a dodany przez art. 1 pkt 44 ustawy z dnia
10.04.2003 r. (Dz.U.03.84.774) zmieniającej nin. ustawę z
dniem
15.06.2003 r.

Tekst pierwotny ustawy----Dz.U.1992.68.341

Jednak dla tych co czytać ze zrozumieniem nie potrafią, a
często
dowody na to dają zwolennicy i aktyw PiS-u, poniżej
przedstawiam
krótkie objaśnienie powyższego tekstu.


SLD w ustawie z dnia 10 kwietnia 2003 r. o zmianie ustawy
o grach
losowych, zakładach wzajemnych i grach na automatach oraz
o zmianie
niektórych innych ustaw w art. 1 pkt 44 dodało art. 45a w
brzmieniu
jak wyżej, tzn. od dnia 15.06.2003 r. wprowadziło

„kroczący” podatek
od każdego automatu do 2006 r. włącznie, w którym ta
stawka
wynosiła 125 euro od automatu.
W 2005 roku władzę przejął PiS, który był tak zajęty walką

„o odnowę
moralną”, że „przeoczył” ten fakt i kwestię tę uregulował
dopiero w
art. 1 ustawy z dnia 7.09.2007 r. z mocą obowiązującą od
1.01.2008
roku.

Podatek ten ustalono na 180 euro od automatu. Można
by rzec,
że PiS tylko zwaloryzował stawkę ustaloną przez SLD.
Pani Ania Sobecka, prawdziwa patriotka zażarcie, acz
subtelnie,
walczyła o niepodnoszenie opodatkowania. Interpelowała u
samej Pani
Minister Gilowskiej.
http://www.gover.pl/k5/poslowie/szczego ... osel/sobec
ka-anna/interpelacja/interpelacja-w-sprawie-projektu-nowel
izacji-ustawy-
o-grach-losowych-i-zakladach-wzajemnych
Pani Anna Sobecka argumentowała tak, jak argumentowali to
wszyscy
lobbyści----podniesienie opłat spowoduje upadek branży.
Nowelizacja zakłada, że właściciele prywatnych automatów,
prócz
płacenia podatku od samego posiadania maszyny (dziś 125
euro, a od
stycznia już 180 euro miesięcznie), będą musieli też
płacić po 10
proc. od każdego zakładu. Wejście w życie tak drakońskich
opłat
spowoduje upadek branży prywatnej”””.

ALE W TYM WSZYSTKIM NAJWAŻNIEJSZE JEST TO, ŻE ZA RZĄDÓW
PiS-u PRZEZ
CAŁY 2007 ROK NIE BYŁO TEGO PODATKU W OGÓLE!!!!
POWSTAJE PYTANIE CZY TO BYŁ PRZYPADEK??????

Co o tym myślicie???
wygrzeb
początkujący
początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 2008-06-02, 20:43:54
Gadu-Gadu: 0

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: wygrzeb »

FinChan pisze:
Co o tym myślicie???
Palikot powiedział kilka dni temu, że może należy zlikwidowac tą całą branżę, bo przynosi ona więcej szkody niż pożytku.
To krętacz jak większość platformersów ( sprawa nielegalnego finansowania kampanii wyborczej przez podstawionych ludzi ) ale tu akurat zgadzam się z nim.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: toledo »

Automaty do gier w Polsce są nielegalnie przerabiane, by przynosiły ogromne zyski - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Jak ustaliła gazeta, do Prokuratury Apelacyjnej w Białymstoku wpłynęła ekspertyza pierwszej partii automatów spośród 400, które zabezpieczyło w marcu CBŚ. Biegli wzięli pod lupę 48 losowo wybranych maszyn. Wszystkie okazały się nielegalnie przerobione. Oficjalnie są to bowiem automaty, do któych można wrzucać równowartość 7 eurocentów, a maksymalna wygrana to 15 euro. W rzeczywistości nie ma żadnych ograniczeń a wygrane mogą wynosić nawet 200 złotych.

Według śledczych przeróbki mają dwa cele - prawnie brudnych pieniędzy i oszustwa podatkowe. Straty dla budżetu mogą wynosić nawet miliard złotych rocznie


Dziennik informuje, że wśród przebadanych nie ma automatów Sobiesiaka, nie informuje czy są to automaty Sławomira J.
wygrzeb
początkujący
początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 2008-06-02, 20:43:54
Gadu-Gadu: 0

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: wygrzeb »

Dziś rano jakiś bliżej mi nie znany poseł PO na antenie tvn24 zobowiązał się, że do końca roku uchwalą 10% dopłatę do gier hazardowych. Ma obowiązywać juz od 2010 .

Sławomirze, takie coś znalazłem w sieci:

"obyś sczezł jak czeźnie łajno na słońcu, kozie bobki w wodzie, krowie placki na błoniu, końskie kule worywane w ziemię, ludzkie rozłażące się na owsikach i glistach"

:D
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: sprawiedliwy »

Coś ostatnio Platforma nie ma dobrych dni. Aż strach czytać gazety. Najpierw afera hazardowa, teraz stoczniowa. Ciekawe co będzie kolejną aferą? :x
Może zaczniemy typować? A nagrodą będzie 24 godzinny rejs statkiem do jakiegoś kasyna gry .... :-D
Sponsora poszukamy na naszym ostródzkim rynku biznesowym .... :lol:
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: toledo »

:D :D :D
Sponsora nie trzeba szukać, sypie od lat :D :D
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: sprawiedliwy »

No to jakoś kiepsko sypie, skoro w toczącym się od 5 czy też 6 lat nikt jeszcze nie siedzi. Mimo szumnych zapowiedzi - między innymi i Twoich Toledo.
Tak więc jeżeli ma być taki sponsor jak "sypacz" to będzie dupa z wycieczki dla zwycięzcy konkursu na kolejną aferę z udziałem "miłościwe nam panujących na szczeblu krajowym".
euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: euroostrodzianin »

przecież proces zaczął się dopier w tym roku, pażywiom uwidziom
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: cdn »

Podpuszczaczu daj szansę Temidzie - w tym "ostródzkim" przypadku Temidzie elbląskiej.
Kolego 5 czy 6 lat to zbierano dokumenty w prokuraturze. Od października zaś ruszył proces.
Przy tak rozpropagowanym przez wszystkie media w Polsce - ciekawy to będzie proces.
Uwaga na ten proces skierowana przez media będzie na pewno duża, a to daje szansę dobrej informacji dla społeczeństwa.
Dlatego też nie podniecaj się.
Jest takie powiedzenie : "(...) zawsze prędzej czy później na wierzch wypłynie"
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: toledo »

sprawiedliwy pisze:No to jakoś kiepsko sypie, skoro w toczącym się od 5 czy też 6 lat nikt jeszcze nie siedzi. Mimo szumnych zapowiedzi - między innymi i Twoich Toledo.
Tak więc jeżeli ma być taki sponsor jak "sypacz" to będzie dupa z wycieczki dla zwycięzcy konkursu na kolejną aferę z udziałem "miłościwe nam panujących na szczeblu krajowym".
PANIE (NIE)SPRAWIEDLIWY. Obejrzyj sobie "uwagę" na stronie TVN. Sześć lat temu gangsterzy zaczęli lokowac forsę z przekrętów w paralegalne interesy z "jednorękimi", ale od nawyków sie nie wyzwolili, podkręcali maszynki, byle tylko zarobić. No i to chyba ich wreszcie załatwi. Śledztwa w takich sprawach tocza się długo... Proces też będzie trochę trwac, ale - i to możesz tez uznac za szumna zapowiedź - że zakończy się wyrokiem. Mam nadzieję - i to tez uznaj za szumną zapoowiedź, chociaż jest tylko nadzieją szarego obywatela - że bandziory dostana po nosie razem ze skorumpowanymi politykami z centarli i miasteczek.
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: FinChan »

Sprawiedliwy- pooglądaj

http://uwaga.onet.pl/24754,wideo,123274 ... ortaz.html

dobrego oglądania.........
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: czarny0 »

:hmmm: dziwny ten świat......afera goni aferę-to i o nich głośno.....zapewne pan sławek,w najśmielszych marzeniach nie pomyślałby,że będzie kiedyś tak popularną osobą/nawet tu ,na forum- ponad 40 postów.hm......... czy wart takiego zainteresowania?
Z ukłonem i dygnięciem-zaciekawiony :D :aniol: :diabel:
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: cdn »

http://wiadomosci.onet.pl/2067607,11,tu ... ,item.html

Za 4 lata znikną "jednoręki bandyci". :brawo: :brawo: :brawo:
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: cdn »

Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: ALCHEMIK »

sprawiedliwy zagorzale bronisz sławka i jego interesów (jest to nieistotne statystycznie) co jednak powiesz na to że biegły od badania i legalizacji automatów o niskich wygranych dał radę w ciągu miesiąca przebadać na rzecz Fortuny ok 3000 maszyn. Jak dla mnie to mistrz świata efektywności pracy. Na domiar tego w siedzibie u sławka znaleźli przy przeszukaniu banderole do opieczętowywania automatów po legalizacji. Podałbym więcej przykładów, ale i tak widać jak inwestowana jest część zysków z gier.
Wnioski nasuwają się same, tu nie trzeba komentarza. :beksa:
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: RobertP »

ERYK pisze:Oj chłopaki nie chcecie oddać, 10 % do 2015 roku.........., Sławek wykupisz mniej apartamentów w HOTELACH, mniej wstawisz maszyn do obszczybarów, żeby przeprać pieniążki, ale na LUxus Ci starczy..........., chociaż może w celi, będziesz miał pilota i CYFRĘ+ :-D [/b] zobaczy się
Drogi Panie Eryku co Pan na to: http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly ... cieli.html
myślę, że da to innym do myślenia, nowa ustawa ustawą niech będzie to, może i dobrze dla nas i naszych najbliższych , ale działania naszych służb są widać mocno nie prawne, więc nasze Państwo czeka wielki proces, podobna sytuacja była dawno dawno temu we Włoszech i chyba Hiszpanii i co Państwo musiało oddać grube mln Euro, a z czego z naszych podatków !


BTW
A czy Pan Panie Eryku jest na serio z Panem Sławkiem na Ty, nie wydaje mi się, jakieś to niesmaczne.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Sławek, dlaczego twoi koledzy to tacy idioci?

Post autor: toledo »

Zawiłość logiczna jest dość interesująca. Panowie legalizatorzy postawieni w stan oskarżenia, za legalizowanie "jednorękich" bez ich oglądania, co oznacza że de facto wiele z nich nie było legalizowanych, a z drugiej strony sądy uznają je za zalegalizowane. I formalnie mają rację, bowiem żaden sąd jeszcze nie skazał nikogo za zarzucane kanty, chociaż dowody na te kanty prokuratura ma w ręku.
Ale czy ma? Przeciez sądy stwierdzają, że nie wolno ich było "zabezpieczyć", bo mają "legalizację" MF, a przeciez bez owego "zabezpieczenia" nie można by ich zbadać i stwierdzić naruszenia prawa, a następnie zatrzymać jako dowody przestępstwa.
Zobaczymy co na to sądy II instancji.

Ale to jeszcze nic. Mnie najbardziej ciekawią wystąpienia o odszkodowania operatorów "jednorękich". Chyba na owe pozwy szczególnie niecierpliwie czekają urzędy skarbowe? Na ile sumy odszkodowania będą odpowiadały tym "mizernym" dochodom ze złożonych już zeznań podatkowych?

W każdym razie zapowiada się ciekawie.
Zablokowany