OSK w Ostródzie

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Spike
początkujący
początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 2006-04-18, 11:49:29

OSK w Ostródzie

Post autor: Spike »

Witam,

zamierzam niedługo zrobic prawo jazdy. W Ostródzie mamy kilkanaście Ośrodków Szkolenia Kierowców. Który tu wybrać? Który byście polecali? Gdzie naprawdę uczą jazdy czyli umiejętność przepisowego i bezpiecznego zachowania się na drodze, a nie tylko improwizują i skubią klienta w każdy możliwy sposób.


1. Zespół Szkół Rolniczych 14-100 Ostróda, ul. Czarnieckiego 69

2. Wiesław KIEŁKOWSKI Ośrodek Szkolenia Kierowców "ŚWIT" 14-100 Ostróda, ul. Mickiewicza 34a

3. Ośrodek Szkolenia Kierowców JW 1954 14-100 Ostróda, ul. Grunwaldzka 17

4. Jerzy PASIK Ośrodek Szkolenia Kierowców 14-100 Ostróda, ul. Stępowskiego 31/24

5. Wojciech ŁUKASIK Ośrodek Szkolenia Kierowców 14-100 Ostróda, ul. Pieniężnego 8

6. Jerzy DOMERACKI Ośrodek Szkolenia Kierowców "PROMOCJA" 14-100 Ostróda, ul. Filtrowa 1

7. Stanisław KOZIŃSKI Prywatna Szkoła Nauki Jazdy "CENTRUM" 14-100 Ostróda, ul. Jagiełły 5c/41

8. Bartłomiej FALKIEWICZ OSK "PROMOTOR PLUS" 14-100 Ostróda, ul. Reymonta 1

9. Ośrodek Szkolenia Kierowców "LIDER" Jan Bolesław RAWIŃSKI 14-100 Ostróda, ul. Filtrowa 6

10. Jarosław DOMERACKI Ośrodek Szkolenia Kierowców "PAULA" 14-100 Ostróda, ul. Jagiełły 7/5

11. Krzysztof Tadejewski Ośrodek Szkolenia Kierowców "Servo" 14-100 Ostróda, ul. Czarnieckiego 69 A/2

12. OKS "Servo" Paweł Tadejewski 14-100 Ostróda , ul. Czarnieckiego 69 A/2

13. Elżbieta Szczypior Nauka Jazdy "Sukces-Plus" 14-100 Ostróda ul. Wierzbowa 8

14. Wiesław Wojciech Kuciński Szkoła Jazdy "Wikam" 14-100 Ostróda Lubajny 127

15. Beata Wiśniewska Auto Szkoła "Pionier" 14-100 Ostróda , ul.Pieniężnego 28 B/10

16. Krzysztof Zieliński Ośrodek Szkolenia Kierowców 14-100 Ostróda , ul. Piastowska 4/29

17. Ośrodek Szkolenia Kierowców Grażyna Łukasik 14-100 Ostróda ul.Pięniężnego 8

18. Mirosław Łazorko Ośrodek Szkolenia Kierowców "IWO-CAR" ul. Drwęcka 2



Czy duży wybór idzie w parze z jakością? Raczej, chyba nie. Na pewno sa na tej liście lepsze i gorsze ośrodki. Co byś polecali drodzy forumowicze. Chciałbym zasiegnąc waszej opinii... jesli łaska.
Ostatnio zmieniony 2009-02-10, 21:36:27 przez Spike, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: OSK w Ostródzie

Post autor: kaczor »

ja bym odradził KOZIŃSKIEGO w garażach za Galerią Alkoholi na Chrobrego, no chyba że lubisz jak wypala fajke za fajką i sie dusisz od dymu podczas jazdy, słuchać jego opowiadań aż uszy więdną, i dostawać opierdziel jak coś ci nie wyjdzie.

byłem też w Świcie i mi tam pasowało.
kibic
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2006-12-04, 21:36:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: kajkowo

Re: OSK w Ostródzie

Post autor: kibic »

ja byłem uczestnikiem kursu nauki jazdy w " SERVO " zdałem za pierwszym razem, kurs był prowadzony zgodnie z wymogani tzn. 30 godzin teorii i 30 godzin praktyki , miałem również załatwiony wjazd na plac manewrowy w ośrodku egzaminowania w olsztynie , atmosfera podczas kursu bardzo fajna. Polecam ten ośrodek Powodzenia.
Awatar użytkownika
T.P.Smith
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2008-01-18, 10:49:01
Gadu-Gadu: 0

Re: OSK w Ostródzie

Post autor: T.P.Smith »

Odpowiedzi będziesz miał pewnie milion różnych. Ja się uczyłem w LIDERZE u Rawińskiego. Polecam. Zajęcia może trochę nudnawe ale jak ci zależy to to nie jest problem. Zajęcia z pierwszej pomocy prowadzą u niego dobrze przeszkoleni ratownicy medyczni więc nie ma jakiś dziwnych teorii odnośnie pomocy. Jazdy polecam z Przemkiem. Taki młody koleś (nie wiem czy jeszcze tam pracuje). Dobrze uczy, wyrozumiały a jak trzeba to cię opieprzy i co najważniejsze nie chamuje za ciebie, nie zmienia biegów i wogóle. Ja zdałem za pierwszym razem. Razem ze mną zdawało jeszcze 5 osób z tej szkoły i zdały 4.
Link!
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2009-04-21, 17:13:47
Gadu-Gadu: 0

Re: OSK w Ostródzie

Post autor: Link! »

Zespół szkół rolniczych? Widać, że zorientowany jesteś bo w ZSR jest tylko dla uczniów niektórych kierunków, i uczą się nie na egzaminacyjnych samochodach (Fiat Panda). Osobiście WIKAM polecam, zdałem za drugim razem, pierwszy na testach oblałem. ; )
Awatar użytkownika
Mictlan
początkujący
początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 2005-01-10, 00:05:09
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode Ostpreussen

Re: OSK w Ostródzie

Post autor: Mictlan »

Poz 6 - tam trzeba miec mocne nerwy... Nie polecam kobietom...
blondi
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2009-04-24, 21:21:15
Gadu-Gadu: 0

Re: OSK w Ostródzie

Post autor: blondi »

Ja polecam pozycje 16 Pana Krzysztofa, miałam już okazje jeździć u kilku ostródzkich "elek" bo niestety egzamin dla mnie był bardzo trudny, dopiero Pan Krzysztof potrafił mi pomuc, nie denerwował się tylko tłumaczył i pokazywał co i jak.

Warto zajżeć na jego strone http://prawko.neostrada.pl
KaKaDe22
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2009-04-05, 08:52:43
Gadu-Gadu: 0

Re: OSK w Ostródzie

Post autor: KaKaDe22 »

"SERVO" ... polecam bardzo. Super nauczają. Zdałam za pierwszym razem.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: OSK w Ostródzie

Post autor: Respecta »

Link! pisze:Zespół szkół rolniczych? Widać, że zorientowany jesteś bo w ZSR jest tylko dla uczniów niektórych kierunków, i uczą się nie na egzaminacyjnych samochodach (Fiat Panda). Osobiście WIKAM polecam, zdałem za drugim razem, pierwszy na testach oblałem. ; )
PUNTO!!
nie PANDA

to taka różnica jak między
Piciem w Szczawnicy
a
Szczaniem w piwnicy
ale dla ciebie widzę i tak jeden ch**
xD

cały temat jest bez sensowny...
każdy nagania ludzi do siebie, jak sądzę osoby które się właśnie porejestrowały
i mają po 1-2 posty to przedstawiciele tychże ośrodków szkolenia ;]
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: OSK w Ostródzie

Post autor: kaczor »

mają i Fiata Pande w rolniku. czerwona już od paru lat.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: OSK w Ostródzie

Post autor: Respecta »

ja rozumiem egzaminacyjne samochody jako samochody na których są prowadzone egzaminy
a nie kurs... mylę się ?
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
pawel
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2008-05-29, 19:16:47

Re: OSK w Ostródzie

Post autor: pawel »

Odradzam Pasika , facet robi łaskę ,że w ogóle ci da pojeżdzić,musisz za nim chodzić i prosić o godziny inaczej będziesz robił prawko pół roku.Pozatym pazerny,za pięć złotych dałby się wybuchać. :shock:
Zablokowany