Nowe wiaty przy przystankach ZKM

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Nowe wiaty przy przystankach ZKM

Post autor: Jacek-P »

W piątek (2008-09-12) pojawiło się pięć nowych wiat przy przystankach ZKM. Od początku roku w Ostródzie stanęło 9 nowych wiat a 4 zostały wyremontowane. Wiata przy „Przychodni” nie postała cała nawet jeden dzień. Już w piątek wieczorem, zaledwie kilka godzin po montażu została rozbita boczna szyba.
Załączniki
wiata.jpg
(116.07 KiB) Pobrany 629 razy
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Nowe wiaty przy przystankach ZKM

Post autor: mmgg »

czy monitoring przy skrzyżowaniu ulic Czarneckiego i Grunwaldzkiej działa?
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
Awatar użytkownika
kaczy93
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 194
Rejestracja: 2006-12-06, 13:34:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Nowe wiaty przy przystankach ZKM

Post autor: kaczy93 »

Może działa, ale czy komuś chce się ze straży popatrze w monitor ...?? chyba NIE!!!
...i tyle miałem do powiedzenia... :P
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Nowe wiaty przy przystankach ZKM

Post autor: kaczor »

nic nowego :( niestety są debile na tym świecie.

trzeba zamontować znowu zwykłe ławki i będzie dobrze.
ostródziak

Re: Nowe wiaty przy przystankach ZKM

Post autor: ostródziak »

Ciężko było przewidzieć, że te szyby będą wybijane?
Kolejna kasa wyrzucona w błoto przez jakieś (...) siedzącego za biurkiem.
Powstawiają zamiast szyb gruba pleksę i będzie ok :)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowe wiaty przy przystankach ZKM

Post autor: toledo »

Pleksę tez mozna rozwalić. Jak wszystko. Co nie znaczy, że przystanki mają być zbudowane jak schrony.
ostródziak

Re: Nowe wiaty przy przystankach ZKM

Post autor: ostródziak »

toledo pisze:Pleksę tez mozna rozwalić. Jak wszystko. Co nie znaczy, że przystanki mają być zbudowane jak schrony.
Znasz inny skuteczny sposób? Może szyby pancerne,albo szkło zbrojone tytanowymi prętami? ;-)
Nie ma innej metody. Gruba pleksa jest zreszta chyba dużo tańsza biorąc pod uwagę częsta wymianę :-)
CZARNY

Re: Nowe wiaty przy przystankach ZKM

Post autor: CZARNY »

skuteczniejszy sposób to przy każdej wiacie pałker z psem albo babcia Mocher.A co tam!,Niech wam będzie!najlepszy sposób to na każdym rogu ulicy czołg w pełnej gotowości bojowej!A niech się boją dranie!A żeby nie mogły paść zarzuty w stylu "państwo policyjne lub reżim",to na czołgusiu niech namalują PEACE i w porzo!!!A tak na poważnie,to gdzie są starzy tych małych drani?W jaki sposób wykazali się jako RODZICE,że ich synuś nie potrafi w inny sposób wyładować nadmiaru energii???Tatuś robił biznes a mama nowe tipsy?A jaka kara powinna być dla takiego drania?Od rana do nocy powinien stać pod zniszczoną przez siebie wiatą z napisem zawieszonym na sobie"TO JA GŁUPEK-ZNISZCZYŁEM WIATĘ,TERAZ STOJĘ NA MROZIE I MARZNIE MI DUPA!TAK ZA GŁUPOTĘ PŁACĘ!" :P :D
Gość

Re: Nowe wiaty przy przystankach ZKM

Post autor: Gość »

CZARNY pisze:skuteczniejszy sposób to przy każdej wiacie pałker z psem albo babcia Mocher.A co tam!,Niech wam będzie!najlepszy sposób to na każdym rogu ulicy czołg w pełnej gotowości bojowej!A niech się boją dranie!A żeby nie mogły paść zarzuty w stylu "państwo policyjne lub reżim",to na czołgusiu niech namalują PEACE i w porzo!!!A tak na poważnie,to gdzie są starzy tych małych drani?W jaki sposób wykazali się jako RODZICE,że ich synuś nie potrafi w inny sposób wyładować nadmiaru energii???Tatuś robił biznes a mama nowe tipsy?A jaka kara powinna być dla takiego drania?Od rana do nocy powinien stać pod zniszczoną przez siebie wiatą z napisem zawieszonym na sobie"TO JA GŁUPEK-ZNISZCZYŁEM WIATĘ,TERAZ STOJĘ NA MROZIE I MARZNIE MI DUPA!TAK ZA GŁUPOTĘ PŁACĘ!" :P :D
Niestety, czasy publicznych linczów skończyły sie już dawno w naszej "cywilizowanej" częsci świata.
CZARNY

Re: Nowe wiaty przy przystankach ZKM

Post autor: CZARNY »

Gość pisze:
CZARNY pisze:skuteczniejszy sposób to przy każdej wiacie pałker z psem albo babcia Mocher.A co tam!,Niech wam będzie!najlepszy sposób to na każdym rogu ulicy czołg w pełnej gotowości bojowej!A niech się boją dranie!A żeby nie mogły paść zarzuty w stylu "państwo policyjne lub reżim",to na czołgusiu niech namalują PEACE i w porzo!!!A tak na poważnie,to gdzie są starzy tych małych drani?W jaki sposób wykazali się jako RODZICE,że ich synuś nie potrafi w inny sposób wyładować nadmiaru energii???Tatuś robił biznes a mama nowe tipsy?A jaka kara powinna być dla takiego drania?Od rana do nocy powinien stać pod zniszczoną przez siebie wiatą z napisem zawieszonym na sobie"TO JA GŁUPEK-ZNISZCZYŁEM WIATĘ,TERAZ STOJĘ NA MROZIE I MARZNIE MI DUPA!TAK ZA GŁUPOTĘ PŁACĘ!" :P :D
Niestety, czasy publicznych linczów skończyły sie już dawno w naszej "cywilizowanej" częsci świata.
Szanowny Gościu!Broń mnie Panie!Nie nawołuję do żadnego linczu!Można byłoby podciągnąć to pod-Odbycie kary w ramach działań publicznie użytecznych.Co zresztą jest szeroko stosowane nie tylko u nas.A tak na marginesie moja wypowiedż była pisana z przymrużeniem oka :P
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Nowe wiaty przy przystankach ZKM

Post autor: kaczor »

przy przychodni nadal nie ma szyb w wiacie :!: :!:

powinni zrobić proste wiaty bez szyb, ławeczka, zadaszenie i styka.
Zablokowany