Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

pawel
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2008-05-29, 19:16:47

Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Post autor: pawel »

Chce wszystkich przestrzec przed tym miejscem,nie dosc ze produkty po dacie to notorycznie oszukuja tam na reszcie. :?
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Post autor: olka »

no ... czyli Polska :twisted: :twisted: :twisted:
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
pawel
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2008-05-29, 19:16:47

Re: Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Post autor: pawel »

Pozatym czesto widze mlodocianych w kapturach ktorzy nabywaja tam alkohol.Tylko ciekawe kto im sprzedaje? :shock:
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Post autor: dr Jamajczyk »

wozna ????
CZARNY

Re: Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Post autor: CZARNY »

pawel pisze:Pozatym czesto widze mlodocianych w kapturach ktorzy nabywaja tam alkohol.Tylko ciekawe kto im sprzedaje? :shock:
I tylko można sobie zadać pytanie-Dlaczego sprzedawcy nagminnie łamią zakaz sprzedaży alkoholu nieletnim?Albo mają na to wysr...,bo co im zależy!Swemu dziecku nie sprzedaje!I cisną kasiorę po trupach!Albo po prostu się boją!Nie sprzeda-to będzie mieć nagrabione!Woli mieć święty spokój.A i tak w razie jakiejś wpadki uda głupią,że nic o tym nie wie,że to nie ona,że to pomyłka itdA małolaty się cieszą.Rośnie ich ego i we łbie szumi jakaś "wisienka"lub inny polski wynalazek!A potem-jakaś nerka do przeszczepu lub wątróbka nie wytrzymała albo trzustkę szlag trafił!I podatnik za to zapłaci!Taki sprzedawca-także!Polskie kółko graniaste a my wszyscy bęc-i cicho siedzimy na d... :| :shock:
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Post autor: dr Jamajczyk »

tym od profilaktyki i policjantom proscieej jest spotkac 16 latke i trafka czyli robic wyniki niz ganiac za tymi co sprzedaja wóde i klej dzieciom
Gość

Re: Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Post autor: Gość »

dr Jamajczyk pisze:tym od profilaktyki i policjantom proscieej jest spotkac 16 latke i trafka czyli robic wyniki niz ganiac za tymi co sprzedaja wóde i klej dzieciom
Masz rację! Tylko czy po to podjęli taką pracę,że jest prościej.czy też chcieli coś zmienić w naszym polskim piekiełku? :twisted:
CZARNY

Re: Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Post autor: CZARNY »

dr Jamajczyk pisze:tym od profilaktyki i policjantom proscieej jest spotkac 16 latke i trafka czyli robic wyniki niz ganiac za tymi co sprzedaja wóde i klej dzieciom
Masz rację! Tylko czy po to podjęli taką pracę,że jest prościej.czy też chcieli coś zmienić w naszym polskim piekiełku? :twisted:
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Post autor: sceptyk »

jasne, że macie rację, tylko że nie do końca :) Czy mamusia z tatusiem nie widzi,ze ich pociecha wali gorzałę, wącha klej albo jara trawkę? Policja nie jest od załatwiania spraw, nazwijmy to - wychowawczych.
Na marginesie. moje pokolenie - jeszcze nieletnie, też popalało, popijało, zdecydowanie mniej ćpało, bo był tylko kompot, tylko że nie było to tak nagminne. To, co obecna młodzież robi, budzi niesmak, mimo,że nie jestem purytaninem, co pewnie potwierdzą moi synowie :))
CZARNY

Re: Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Post autor: CZARNY »

sceptyk pisze:jasne, że macie rację, tylko że nie do końca :) Czy mamusia z tatusiem nie widzi,ze ich pociecha wali gorzałę, wącha klej albo jara trawkę? Policja nie jest od załatwiania spraw, nazwijmy to - wychowawczych.
Na marginesie. moje pokolenie - jeszcze nieletnie, też popalało, popijało, zdecydowanie mniej ćpało, bo był tylko kompot, tylko że nie było to tak nagminne. To, co obecna młodzież robi, budzi niesmak, mimo,że nie jestem purytaninem, co pewnie potwierdzą moi synowie :))
Mamusia i tatuś też walą gorzałę-O,Sory!Są na grilu lub prowadzą intelektualne rozmowy przy drinku!
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Post autor: dr Jamajczyk »

Policja zamiast £apac badziorów £apie dzieci co popalajá a tym czasem dzieciaki wáchajá klej i kupujá gorza£e w sklepie ale przeciez nikt nie kazde im zajmowac sie wychowaniem tych ludzi po prostu niech zacza robic to co do nich nalezy czyli miec pretensje do sprzedawców a
CZARNY

Re: Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Post autor: CZARNY »

dr Jamajczyk pisze:Policja zamiast £apac badziorów £apie dzieci co popalajá a tym czasem dzieciaki wáchajá klej i kupujá gorza£e w sklepie ale przeciez nikt nie kazde im zajmowac sie wychowaniem tych ludzi po prostu niech zacza robic to co do nich nalezy czyli miec pretensje do sprzedawców a
No,ale po co?Łatwiej głośno wzdychać"Ach ta dzisiejsza młodzież" A młodzież jest taka,jakie czerpie wzorce ze świata dorosłych.I nikt mi nie powie,że młodzież jest zła!Do luftu są ci którzy na to pozwalają!
francuz

Re: Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Post autor: francuz »

dr Jamajczyk pisze:Policja zamiast £apac badziorów £apie dzieci co popalajá a tym czasem dzieciaki wáchajá klej i kupujá gorza£e w sklepie ale przeciez nikt nie kazde im zajmowac sie wychowaniem tych ludzi po prostu niech zacza robic to co do nich nalezy czyli miec pretensje do sprzedawców a
Narkotyki sa w tym kraju zabronione więc to chyba normalne, że ich łapią.
Sam pewnie jarasz to (...) , bo drugi raz bierzesz ich w obronę :-)
Kamcia
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2006-10-05, 19:04:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Post autor: Kamcia »

broni bo ma racje, sama pracowałam w sklepie i jak nie sprzedawałam gnojką alkoholu to wysyłali jakiegoś parkowego pijaczka żeby im kupił. I kto ma za to odpowiadać i pilnować prawa?
CZARNY

Re: Sklep spozywczy na rogu ulic Kosciuszki i Wyszynskiego

Post autor: CZARNY »

Kamcia pisze:broni bo ma racje, sama pracowałam w sklepie i jak nie sprzedawałam gnojką alkoholu to wysyłali jakiegoś parkowego pijaczka żeby im kupił. I kto ma za to odpowiadać i pilnować prawa?
Na każdy pijaczkowy skwerek,pani tzw.moherek.Zamiast rozsiewać sąsiedzkie plotki,niech pilnują młodzieży cnotki :P :D
Zablokowany