Straż miejska

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

DRAPI
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2008-05-27, 12:09:54
Gadu-Gadu: 0

Straż miejska

Post autor: DRAPI »

Mam kilka pytań do osób co tak chętnie jada na straż miejską i policje co wy wiecie
Tylko potraficie oczerniać. A tak naprawdę to mało wiemy o ich pracy.Praca jak każda by sie wydawało a jednak ciężka i niewdzięczna.Zauważcie sami jeśli chodzi o porządek na naszym mieście co rano naszych strażników można zobaczyć jak rozdzielają prace ludziom sprzątającym nasze miasto i pilnują żeby było czysto i pochwała za to dla nich.A my sami co robimy śmiecimy to tu rzucimy papier to tam drugi i mamy od nowa śmietnik.A co do porządku i bezpieczeństwa na mieście to co my chcemy od nich wszędzie nie mogą być mają pod sobą całe miasto a z tego co wiem to jest ich chyba 9-ciu . A sam byłem świadkiem jak straż miejska zatrzymała sprawców napadu z przed miesiąca jak sie później dowiedziałem z gazety Ostródzkiej tj dwóch nieletnich napadło z nożem rówieśników na ul. Wyszyńskiego nikt inny tylko oni zatrzymali tych sprawców.Duże brawa za to dla nich.Sądzę , że są oni potrzebni i to bardzo ale i sami musimy zmienić swoje postępowanie i nastawienie co do tego miasta.
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Straż miejska

Post autor: dr Jamajczyk »

Sá potrzebni bo byd£o jest ciágle na ulicy....
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Straż miejska

Post autor: mmgg »

DRAPI pisze:A my sami co robimy śmiecimy to tu rzucimy papier to tam drugi i mamy od nowa śmietnik.
czemu piszesz za wszystkich ???????????????
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
DRAPI
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2008-05-27, 12:09:54
Gadu-Gadu: 0

Re: Straż miejska

Post autor: DRAPI »

Pisze do tych co śmiecą i zanieczyszczają nasze miasto!
romek
początkujący
początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 2010-11-10, 14:26:01
Gadu-Gadu: 18030300

Re: Straż miejska

Post autor: romek »

Nie dalej jak wczoraj na ul. Franciszkanskiej zauważyliśmy przywiązanego do płotu klasztoru psa. Pies ledwo mogł chodzić. Ksiądz nic o tym nie wiedział. Niezwłocznie zadzwoniliśmy po SM. Po pół(!) godziny przyjechali panowie,zatrzymali się, popatrzyli i powiedzieli iż ,,mamy problem bo schronisko jest zamknięte (była godz. 20.00)'' na to koleżanka powiedziała: -To chyba nie nasz problem! Na to jeden z panów powiedział : (cytat) ,,A co mój? Ja nie jestem od wożenia pieskow na służbie''!!!! W końcu jeden z panów się zlitował i zabrał psa do samochodu. Ale czy tekst typu ,,ja nie jestem od wożenia piesków'' powinien być miejsce ???
Zablokowany