hałas idący w miasto

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

Henryk G.
początkujący
początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 2007-11-25, 21:57:56
Lokalizacja: Ostróda

hałas idący w miasto

Post autor: Henryk G. »

"hałas idący w miasto"
Jak był w Ostródzie festiwal REGE, pamiętam szedłem do jednostki na koncert, mnie ta muzyka spodobała się szczególnie jak poznałem jej odmiany. Pamiętam młodego chłopaka siedział na schodach przy ul. Czarnieckiego i wybijał rytm, ludzie przechodzili słuchając ale z piętra starsza kobieta przez otwarte okno krzyczała "dosyć! o Boże dosyć!tych hałasów" ludzie przechodzili dalej. Czy ktoś organizując ten festiwal pomyślał o wszystkich, może po prostu trzeba się nieco przestawić na to, co na fali. Promocja miasta w szerszym pojęciu to nie tylko koszta, to również wyrzeczenia. Cel uświęca środki czyż nie ? :)
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Wyciąg dla narciarzy wodnych

Post autor: Walter »

Henryku G wiesz jak mi Discopolo pod oknem napieprzało to tez nie byłem szczęśliwy i wcale nie uważam że jest to akurat szczęśliwa promocja. Regge festiwal to dobry pomysl ale warto sie zastanowić czy nierobić go gdzieś w troszkę odludnionym miejscu, tak aby dobrze było i mieszkańcom i fanom muzyki.
Henryk G.
początkujący
początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 2007-11-25, 21:57:56
Lokalizacja: Ostróda

Re: hałas idący w miasto

Post autor: Henryk G. »

Zgadzam sie z Tobą. Przeżyłem jeszcze jedną ciekawą scenę związaną z tym festiwalem i hałasem jednocześnie. Byłem na molo i słuchałem jak dwóch młodych grało na bębnach. Siedzieli na deskach i wybijali jakieś rytmy. Byli dobrze wstawieni ale tłukli w miarę równo. Nagle podchodzą strażnicy miejscy stanęłi i patrzą, a grający nic, jak maszyny zaczeli tłuc w swoje bębenki. Poszli nie czyniąc im krzywdy. Odetchnąłem. Ta muzyka potrzebuje swobody i w pewnym sęsie akceptacji. Myslę że do wyciągu też się przyzwyczaimy zwłaszcza, że może on obrazować to co odzwierciedla nowe trendy w sporcie, w naszym mieście. Ktoś powiedziałał, że to tylko trzy miesiące atrakcji a 9 szpecenia naszej zatoki. To że to stoi może wskazywać, że jest coś takiego, a wypróbować to można jak rarytas właśnie tyko w ciągu tych trzech m-cy. :)
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: hałas idący w miasto

Post autor: Walter »

Każda atrakcja będzie myśłe zawsze dobrze przyjęta w OStródzie, jednak trzeba ją mądrze umiejscawiać akurat co do wyciągu uwazam to za dobry pomysł jednak w innym miejscu. Przeciez przed wyborami burmistrz w na trasie dzisiejszego wyciągu proponował miastu amfiteatr.
Uważam ze w Ostródzie jest tak ze kto pierwszy wstaje temu Pan Bóg daje.
Miasto to nie własny chlew do którego można wrzucić wszystko, zauważam brak strategi inwestycyjnej nie tylko na chwilę ale na przyszłośc.
Jak będzie tak dalej to niedługo Ostróda zmieni sie jak to Anioł w alternatywy powiedział " wie pani jak wyglądaja te brązowe zasłony (na tle wszyskich sąsiadów- zielone mieli), jak (...) w lesie". Boje sie że te wszystkie inwestycje rzucane bez harmoni i planu wyglądac będa za parę lat podobnie.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Re: hałas idący w miasto

Post autor: studentka »

zdaje mi się, że ten temat był już poruszany, i to nie raz.....
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Sokół Ostróda
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2007-04-10, 15:27:43

Re: hałas idący w miasto

Post autor: Sokół Ostróda »

A komu to przeszkadza że niby naszą zatoke to bedzie szpecić ?po pierwsze nie sądze żeby to cokolwiek oszpecało a po 2 jak nie ma sezonu to na bulwarze jest mało ludzi a nawet czasem wcale nikogo nie ma :!:
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: hałas idący w miasto

Post autor: dr Jamajczyk »

..specic bedzie przy huku pociagów to nic a reszta to sezon...
Obrazek
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Re: hałas idący w miasto

Post autor: sprawiedliwy »

Proponuje zmianę tytułu postu na "Głupota idąca w miasto"
Precz z komuną. :bije:
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Re: hałas idący w miasto

Post autor: Tytus Andronikus »

na pewno to bedzie kasa idace w miasto
Zablokowany