Świt

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

Pan.Ch
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2007-05-06, 04:25:41

Świt

Post autor: Pan.Ch »

Czy ktoś łaskawie byłby mnie w stanie poinformować - zanim ten wątek zamieni się w biczowanie siebie i innych - kto jest aktualnie właścicielem budynku kina Świt?

Z góry dzięki serdeczne.
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: Świt

Post autor: lasser »

Kolego poruszyłeś trudny temat.Pytasz o coś co jest informacja publiczną więc zajdż do UM i spytaj sie kolego pana S.On wie wszystko najlepiej ,nawet wiecej niż Rada Miasta.Wnioskuje na podstawie obserwcji z sesji powiatu,tam szafował na lewo i prawo powiatowym budzetem(miejskim też,dokładał do dróg powiatowych wirtualną kasę)Ciekawe co na to Przewodniczący RM? :beksa:
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Świt

Post autor: Jacek-P »

lasser pisze:Kolego poruszyłeś trudny temat.Pytasz o coś co jest informacja publiczną więc zajdż do UM i spytaj sie kolego pana S.On wie wszystko najlepiej ,nawet wiecej niż Rada Miasta.Wnioskuje na podstawie obserwcji z sesji powiatu,tam szafował na lewo i prawo powiatowym budzetem(miejskim też,dokładał do dróg powiatowych wirtualną kasę)Ciekawe co na to Przewodniczący RM? :beksa:
Przeczytaj czasem swoją odpowiedź zanim ją wyślesz. Zaoszczędzisz innym czasu. Nie Na Temat

Byłe kino Świt nie jest własnością miasta. Kino jest własnością prywatną.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: Świt

Post autor: lasser »

Szanowny MODERATORZE,moja skromna odpowiedż jest własnie w 100%na temat własciciela "switu",ponieważ do niedawna miasto próbowało sprzedać działkę mojemu znajomemu,ale okazało się ,że część zabudowań jest pod ochroną konserwatora zabytków.Oile zostało sprzedane?-sorki ,nie wiedziałem.Początki sa trudne,moze sie nauczę czytać,co napisałem.Atak na marginesie,tu chyba obowiązuje wolność słowa?????????????????????????Pozdrawiam
KRewa
początkujący
początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 2007-02-28, 11:30:48

Re: Świt

Post autor: KRewa »

Nie powinno być wolności słowa dla bajdurzenia i robienia wody z mózgu innym, lasser . Moderator ma rację, kino jest własnością prywatną, a miasto mogło odkupić budynek w ramach pierwokupu, natomiast twój znajomy był zainteresowany w kupnie tego obiektu jako druga w kolejności osoba w postępowaniu (do końca trzeba sprawdzać to o czym się pisze)
Gdyby głupota (i zawiść) miały skrzydła wielu by już odleciało w ..........
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: Świt

Post autor: ostrodzianin »

Panie KRewa, napisałeś Pan "Nie powinno być wolności słowa dla bajdurzenia i robienia wody z mózgu innym" - no to cieszę się, że już Pan zrozumiałeś i już nie będziesz bajdurzył na forum publicznym
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: Świt

Post autor: lasser »

Ostródzianin-dzięki za wsparcie,nie sądziłem, że na tym forum taka ostra jazda.Troszku sie spłoszyłem i miałem zamiar wpisać sie na nowe forum G.Nr1,ale jeszcze zaczekam.pozdrawiam :-D
Zablokowany