Ostróda umiera?

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
igimjfan
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2005-02-20, 16:09:59
Gadu-Gadu: 6672584
Lokalizacja: Ostróda

Re:

Post autor: igimjfan »

Walter pisze:sami ludzie wybraliscie takiego burmistrza i to jest główny powód wymierania Ostródy.

Nieodpowiedie decyzje wyborcze prowadzą właśnie do takich efektów.

Władze miasta od 5 lat nic nie robia poza podwyższaniem sobie pensji i obiecania gruszek na wierzbie. Miały byc inwestycje nad jeziorem, miały byc inwestycje wokół kanału gdzie to wszystko jest. Panie burmistrzu no gdzie.

Uważam i zawsze będę uważał że ludzie SLD czy jak tamn sie teraz nazywaja LiD zawsze będa prowadzić gospodarkę grabierzcą i kolesiostwa.

Powodem wymierania Ostródy jest brak pracy. Gdzie maja wracać młodzi ludzie którzy skończyli studia, do czego. Wszystkie stanowiska w mieście obsadzone sa kolesiami, którzy w dobrym przypadku maja wogóle studia.

Brak mieszkań.

niewiem czy wiesz ale Pan Jan Nosewicz prawde mówiąc nie ma nic do gadania......od radnych więcej zależy niż od burmistrza a następny ''chętny'' na posadę rmistrza był z najukochańszej partii PiS a PiSowcom juz podziekujemy...

a pozatym nic dziwnego że Ostróda wymiera skoro lepiej postawić na ludzi po 60roku życia niż na młodzież...młodzież woli wyjechać do warszawy czy nawet olsztyna tylko po to bo maja sie gdzie rozwijac gdzie pracowac itp itd...
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Re: Ostróda umiera?

Post autor: Tytus Andronikus »

...upadek z deski widzie czasem sie odbija....co do tego wybierania to nie w tym jest problem bo wybiera sie miedzy Niczym a Nikim....cala Polska to taki brazylijski seraial Czlowieku...jezeli wymienisz wszystkich urzedników na "swoich" srednio ok tych co "niyb" sa zbendni to tak 100 osób to Ci co prztyjda bede po 3 miesiacach tacy sami bo w ostródzie slabo sie zmienia...Nie popieram Tuska ale smiac mi sie chce jak w rozmowach z lekarzami powiedzial tak.: lekarze moze i maja swoje racje ale w Polsce nie mam grupy która moze porównac swoje zarobki do sredniej europejskiej"....oj biedni Ci lekarze....
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Re:

Post autor: toledo »

igimjfan pisze: niewiem czy wiesz ale Pan Jan Nosewicz prawde mówiąc nie ma nic do gadania......od radnych więcej zależy niż od burmistrza a następny ''chętny'' na posadę rmistrza był z najukochańszej partii PiS a PiSowcom juz podziekujemy...

a pozatym nic dziwnego że Ostróda wymiera skoro lepiej postawić na ludzi po 60roku życia niż na młodzież...młodzież woli wyjechać do warszawy czy nawet olsztyna tylko po to bo maja sie gdzie rozwijac gdzie pracowac itp itd...
Teza zależności burmstrza czy wójta od radnych była aktualna w czasach wybierania ich przez radnych, dziś jest mocno naciągana przez obrońców mało aktywnych włodarzy. Jest po prostu nie prawdziwa.

Ostródzie daleko od wymierania. Mniej więcej tak daleko jak młodym do okazania aktywności zamiast biadolenia.
Awatar użytkownika
igimjfan
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2005-02-20, 16:09:59
Gadu-Gadu: 6672584
Lokalizacja: Ostróda

Re: Ostróda umiera?

Post autor: igimjfan »

mowisz ze biadole? (bo tak czy innaczej jestem mlodym czlowiekiem ;] )...a co ja moge robic innego? xD do niczego prawa jeszcze nie mam bo 18 nie skonczylem....pozatym myslisz ze np w sprawach swoich gadam ze jest zle i do dupy a nic nie robie? otoz mylisz sie gdyz bylismy w urzedzie zlozylismy pismo itp itd jezeli chodzi o skatepark....

a co do ''upadku z deski'' to moglbys mnie nie obrazac bo wiadomo co masz na mysli....kazdy ma prawo do swej opini i mi nie zabronisz wyrazania jej...ale prawda jest jedna...polska jest dziwna i zaden polityk nie jest uczciwy...a najbardziej zal mi tych co pchaja sie na poslow a potem maja parcie na szklo ;P
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Ostróda umiera?

Post autor: sceptyk »

Piszesz, że jesteś młodym człowiekiem. Więc Ci odpowiem tak: Synku, Ty nie zasługujesz na to, żeby z Tobą dyskutować - najpierw musisz choć trochę dorosnąć. I dziwię się,że Toledo daje Ci się podpuszczać. Bez pozdrowień.
Awatar użytkownika
igimjfan
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2005-02-20, 16:09:59
Gadu-Gadu: 6672584
Lokalizacja: Ostróda

Re: Ostróda umiera?

Post autor: igimjfan »

Do Sceptyka:
Jezeli na starcie przekreslasz osoby mlode to gratuluje tobie....tylko zobaczymy czy tak samo bedziesz gadal za kilka lat jak to od nas bedzie zalezalo co bedzie z miastem, regionem, krajem, kontynentem czy swiatem... wtedy to bedziesz gadal ''jacy to ci ludzie glupii'' tylkoo zauwaz ze sam powinienes sie od mlodszych uczyc bo czym mlodszy czlowiek tym madrzejszy (nie mowie tu o 8 latkach) oczywiscie tez nie mam na mysli siebie bo nie mowie ze jestem madry czy cos ja tylko wyrazam swoje poglady do czego mam prawo a skoro mi tego zabraniasz to prosze...tylko pech jest taki ze znam swoje prawa a ty najwyrazniej myslisz ze to ty jestes prawem
takze cie nie pozdrawiam bo po co?
Zablokowany